Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex elfelejtése? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex elfelejtése? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hosszú mese, bocsánat érte.Tavaly áprilisban szakított velem az első barátnőm, 14 éves volt, viszont intelligensebb az átlagnál. 18 éves vagyok most, pár hete töltöttem be. Lényeg az,hogy azért szakított velem mert szereztem magamnak egy nagyon jó barátot, aki történetesen lány. Hitt a hazugságoknak, miszerint ölelgettem a lányt, ami igaz is, csak nem úgy ahogy ő meg a haverok gondolták, mert csak jól esett az ölelés, nem volt hátsószándékunk, persze ezt hitessem el bárkivel is...engem valahogy kihagytak, nem kérdeztek meg hogy mit miért tettem. Elköszönésnél öleltük csak meg egymást, semmi több. Amint ezt megtudta, szívtelenül szakított velem, nem is hagyott beszélni, nem is akart esélyt adni arra,hogy megmagyarázhassam a dolgokat. Szakítás után 11 km-t sétálhattam haza, mert 11 km-re laknak tőlünk. Nos, az a lány a legjobb barátom lett, vele is szakítottak, és most 10 hónapja együtt vagyunk, mint lelki társak. Ennek ellenére, mivel első szerelmem volt az ex, és hirtelen lépett ki minden nyom nélkül az életemből, kitépve belőlem a lelket, nem sikerült eddig elfelejtenem, mert mindig elvétem azt a hibát, hogy hiányozni kezd, mert csak a jóra tudok még így is gondolni, s nem arra,hogy összetörtem miatta teljesen. Ki szeretném verni a fejemből, meddig kell még várnom,hogy elfelejtsem? hogy oldhatnám meg? pár óra alatt kivágta magát az életemből, és mindezt nem értettem, miért tette, nem kaptam magyarázatot, semmit az égvilágon, amit ha elfogadok, megkönnyebbülök. nem hibáztam, és mégis ezt kaptam. Alig tudok valakit is szeretni, mert félek, hogy olyan hülye lesz mint az exem...mit tegyek?

#ex #kapcsolat #elfelejtés #lassan egy éve
2014. márc. 28. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
14-18? Talán előbb nőj fel, és érjél meg egy normális kapcsolatra.
2014. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 voltam még akkor, ő meg a koránál fejlettebb volt...meg még most is, valami hasznos válasz?
2014. márc. 28. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt. Én fél éve szakítottam az első barátnőmmel, elég hosszú ideig voltunk együtt. Sajnos semmi jót nem tudok mondani, én rászoktam a cigire, az alkoholra, öngyilkos is akartam lenni, aztán a barátaim rángattak ki ebből. Csak az idő segíthet. Próbálj meg kimozdulni, időt tölteni a barátaiddal, ne a haverokkal, hanem az igaz barátokkal. Járj el valamerre szórakozni, tereld el a gondolataidat.
2014. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökmindegy!

akkor sem a te korosztályod.

Nem ő a fejlett hanem te vagy a visszamaradott.


Korodbeliek , osztálytársak szülők nem világosítottak fel? Vagy elfogadják h ennyi ésszel élsz?

2014. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a lealacsonyítást, bár abból amit írtam nem is következtethettél volna másra. A kérdésemre válaszolnál? mert eddig sok segítséget nem kaptam tőled, csak bántó gondolatokat. A kérdés így szól: -hogy felejthetném el, azt aki az első szerelmem volt, és aki összetört lelkileg?
2014. márc. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!