Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor szakitottatok az exetekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szakitottatok az exetekkel, utána megjelent még az életetekben? Jelenkezett? és ha igen mit akart?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen

szexet

2014. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, már 4éve szakítottunk, de még mindig megkeres hogy szexelni akar. Az érdekesség pedig hogy van új párja, persze nekem is. Ezért én mindig visszautasítom.
2014. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
újrakezdés esélye fel sem merül?
2014. márc. 28. 17:31
 4/6 baby011 ***** válasza:
párszor jött és sexet.de mióta komoly kapcsolatban élek azóta csak barátság huhhhh
2014. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A leghosszabb kapcsolom a mostanit leszámítva 10 hónapos volt. 20 éves voltam amikor szakítottam vele.


7 évvel később keresett meg az exem közösségi oldal segítségével. Újra össze akart velem jönni mert magányosnak érezte magát. Nem volt senkije. De egyrészt én már amikor amikor megkeresett, 2 éve férjnél voltam és 3,5 éves kapcsolatban, másrészt ha egyedül lettem volna, akkor sem jöttem volna vele össze újra, soha a büdös életben. (csúnya szakítás volt: betegesen féltékeny volt, végül ő csalt meg, megütött amikor szakítani akartam emiatt, én meg visszaütöttem, aztán veszekedtünk, még öngyilkossággal is fenyegetőzött de elhagytam végleg)


Volt egy másik rövidebb kapcsolatom is, még a férjem előtt. Összejöttem egy sráccal. Azt mondta néhány randi után hogy ő még mindig az exét szereti ezért szétmentünk. kb 1 hónappal később megkeresett, hogy hülye volt és velem akar lenni. Visszafogadtam. Másfél hónapot voltunk együtt (itt már volt szex is), de végül én szakítottam vele mert kezdtem megismerni és nem tetszett ahogy bánt velem. Elfogadta.

kb 1 hónappal később újra megkeresett, mondván ha már nem vagyunk együtt legalább szexeljek vele. Visszautasítottam. Lek...rvázott. kb ennyi volt.

2014. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi januárban szakitottunk a volt barátommal, egy kis ideig rosszban voltunk, most meg legjobb barátok vagyunk,de néha tobb is mint barátok ;)
2014. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!