Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek meghalt párjuk?

Figyelt kérdés
tudom hüle kérdés,de milyen érzés elveszíteni? akár betegség miatt halt meg,akár baleset,vagy öngyilkosság miatt,hogyan lehet ezen túl tenni magunkat?
2014. márc. 28. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akard ezt megtudni..
2014. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Egyáltalán nem hülye kérdés ha okkal kérdezed... Ez szerintem tényleg olyan dolog hogy nem lehet elmondani/leírni azt az érzést... csak az tudja hogy milyen aki már átélte..
2014. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen. Évek alatt.

De képes leszel újra szeretni, idővel.:)

2014. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy képes lesz e újra szeretni arra nem vennék mérget. Bár valószínű lesznek "szerelmei" az embernek de nem lesz hosszú távú egy ideig biztos. Viszont van egy másik része is a dolognak. Mert ha ez egyszer megtörténik az ember életében pokoli nehezen de végül is feláll továbbmegy megpróbál újból ugyanaz az ember lenni ami vagy sikerül vagy nem. Ha talál valakit akiért megéri akkor mindent belead. De ha ez az eset még egyszer megismétlődik az ember életében akkor föláll ugyan mert már hogy úgy mondjam "rutinból" megy de soha többet nem lesz a régi. SOHA és ezt szó szerint értsd. Nekem gyakorlatilag eltűnt az arcomról a mosoly. Munkába temetkezem. Nem járok semmilyen társaságba. Ha mégis rákényszerülök (kizárólag üzleti ügyből) akkor igyekszek mihamarabb becsukni a kocsiajtót mert ott magam lehetek. Rászoktam a cigire. Orvos javaslatára nyugtatózni kezdtem....... Csak remélni tudom hogy elméleti síkú a kérdés. Ha nem akkor pedig nagyon sajnálom hogy átmentél ilyen dolgon.
2015. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!