Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a fiú nem tudja elhinni, hogy ő is tetszhet valakinek és bástyaként viselkedik?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, aki hónapok óta tetszik és ez a érzés egyre erősebb lett. Valószínűleg az én hibám, de akaratlanul úgy lettem feltüntetve, mintha nekem csak a tökéletes, "menő" srácok jönnének be, miközben NINCS így. Nem jártam senkivel, nem is kavartam mindig mással, fogalmam sincs, hogy jött le ez Neki. Lényeg, hogy mindig felhozza a témát, odaszúr, hogy nekem az izmos, jóképű fiúk a zsánereim és ezzel úgy tűnik, mintha érdekelné a téma, de közben meg semmit sem tesz. Mindig csak néz a szemembe, bámul percekig és nem szól semmit. Még nem volt barátnője és abszolút nem is közeledik lányokhoz. Én próbáltam jeleket adni, dicsérni Őt, célozni, keresni a társaságát. Olyan, mintha bármit teszek, nem akarná elfogadni, hogy nekem Ő tetszhet. Persze ott a másik opció is, hogy valamiért nem is akarja elfogadni. Benne van a pakliban, hogy nem tetszem Neki, de a viselkedése alapján azt sugallja, hogy annyira rossz pasinak tartja magát, hogy meg sem fordul a fejében, hogy valakinek ennyire tetszhet. Nem tudom, mit tehetnék, nagyon szenvedek. Tökéletesnek látom Őt, ami eddig velem még nem igazán fordult elő. Még csak nem is úgy viselkedik, mint egy szimpla ismerős/haver, nem is olyanokról beszélünk, hanem mindig "virágnyelven" elejt egy-két mondatot. Fogalmam sincs, mi az a határ, ameddig elmehetek ilyen szempontból, már most is kínosnak érzem az egészet.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

20/L



#kapcsolat #csoporttárs #fiú meghódítása
2014. márc. 28. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
De megmondtad már neki nyíltan, hogy bejön?
2014. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem hiszi el, mikor beszélgettek és odaszól valamit hogy neked a menő pasik tetszenek, akkor mond meg neki hogy neked pont ő tetszik.
2014. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több komoly kapcsolat született már az egyértelmű kommunikáció révén. Egyszerűen hívd el programokra, ahol jókat mókáztok együtt és ha nem is az első talin, de másodikon, harmadikon már nyugodtan lesmárolhatod. Hidd el, akkor kiderül, hogy az áll-e fent, hogy nem tetszenél neki. Ha bejössz neki, szét fogja smárolni a fejedet :)
2014. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, még sosem mondtam egy fiúnak sem nyíltan, hogy tetszik nekem. Valahogy nem tudom rávenni magam, eddig nem is volt olyan helyzet, ahol mindenáron nekem kellett volna kezdeményeznem. Ez persze nem azt jelenti, hogy én valami istennőnek képzelem magam, aki után kúszni kell, csak szeretnék nő maradni és nem futni egy olyan vonat után, ami nem akar felvenni.

Dicsértem Őt többször is, nem tudom mennyire lenne égő azt mondani, hogy "tetszel nekem", ameddig úgy viselkedik, mintha nem érdekelném. Azt hittem, ha egy lány sokat keresi a fiú társaságát, megdicséri, akkor a fiú leszűri, hogy van valami. Ez még az elfogadható kategória és ha a fiúnak nem tetszik a lány, akkor sem alázza meg magát teljesen.

2014. márc. 28. 18:06
 5/10 flexesMISI válasza:
Sokan nem képesek a jelekből olvasni. Hívd el egy randira és derítsd ki magad hogy mit szeretne
2014. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! ha akart volna, már rég lecsapott volna rád!
2014. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat lehet igazad van..nemtudom.
2014. márc. 28. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegény srác, engem is sok lány hülyített már, de mostanság sokkal őszintébbek velem a lányok. MÁr nem játsza meg egy-két lány, hogy tetszem nekik, hanem szépen a képembe vágják meg fb óta ott leírják, hogy nagyon ronda vagyok, fúj kopjak le, vagy hívják a biztonsági őröket stb. Szóval ti lányok olyan kedves lények vagytok még szép, hogy menekülni próbál tőled, te szépségkirálynő. Én is járnék egy ronda lánnyal inkább, nekem aztán ne akarjon egy szép lány sem teperni, úgyis tudom, hogy csak hülyít és aztán meg szépen vihognak majd a barátnőikkel, hogy milyen jó volt átverni a kis nyomit. Aztán dugtok valami izmos, magas, hiperjóképű gyerekkel.
2014. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Lényeg, hogy mindig felhozza a témát, odaszúr, hogy nekem az izmos, jóképű fiúk a zsánereim" Ez annyit jelent, hogy nagyon vonzónak talál, és nem érzi úgy, hogy egy ligában játszotok=nagyon is bejössz neki, csak fél. Ha tényleg annyira bejön, meg annyira különleges a személyisége, akkor tojd le a szokásokat, és nyomulj te. Én is azt mondom, hogy nekünk, férfiaknak kell kezdeményeznünk, de könyörgöm, ez a lényege az igazi ismerkedésnek, hogy az ilyen szokásokat felrúgjátok. Hajrá, kíváncsi vagyok!
2014. márc. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár már október van,remélem összejött valami.HAJRÁ!!!
2014. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!