Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lévágatta a haját a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lévágatta a haját a barátnőm rövidre így már nem tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan szép hosszú haja volt!

2014. márc. 28. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére az ember haja visszanő. Egyébként, ha a külseje miatt szereted a barátnőd, az már rég rossz. Nekem is volt olyan, hogy éppen nem tetszett a barátnőm haja, de ez múló állapot. A személyiség, érzelmek viszont nem.
2014. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél neki egy parókát.
2014. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

rövidesen ugyanolyan hosszú lesz


mond el neki, hogy így is jó, de amúgy hosszan jobban tetszett


és ne csak a haja miatt szeresd

2014. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Visszanő ne emiatt szeresd őt. Engem is így szeret a párom pedig én mindig azt csinálom mire megnő levágatom, és ezt folyamatosan mikor megunom a hosszút.
2014. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
itt mindenki akkora álszent, ha a hosszú hajra indul be a srác, akkor nem fog neki attól felállni, hogy a párja jó ember...
2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Válogatós fütyinek a kutya popsijában a helye.
2014. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

várd meg míg megnő:D


az én férjem megtete..

összejöttünk 3 napra rá levágattam a hajam..

elmondta, hogy neki nem tetszik..(jól állt amúgy... )de neki nem...többet nem vágattam le

2014. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Feleségem is, de szülés után nagyon hullott a haja! És újra megnövesztette! Légy türelmes...
2014. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
31%
Tudod kit tegyél tesókám? Akaszd fel magad, legalább te sem fogsz tetszeni senkinek.xD meghalook
2017. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!