Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kohdf hirte kérdése:

Mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Egy évvel idősebb fiu nem tudom mit gondol rólam !... mind a ketten járunk énekkarra és egyszer megkéri a haverjait had üljön mellém (hallottam mert annyira nem halkaan mondta ) màsszor elhiv minket engem és a legjobb baràtnőmet egyérintőzni : jöttök egyérintőzni ? Még nem is vàlaszoltunk de azt mondja majdnem az összes fiuosztàlytàrsànak :a csajok jönnek egyérintőzni ! És folyton engem bàmul és azt hiszem a fiu osztàlytàrsai is màshogy viselkednek ( összesugnak a hàtam mögött , és ők is engem néznek ha ott van az a fiu .pedig nem is vagyok vicces !) Miért lehet ez? kérlek válaszoljatok!

2014. márc. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
bejösz neki
2014. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszodat ! :)
2014. márc. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!