Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés
Több mint 4 hónapja voltunk együtt amikor már szóvá tettem h szertném ha azt is csinálná. Párszor megvolt, de azóta nem csinálja magától. Így kínos nekem hogy kérni kell! Én szoktam kényeztetni odalenn. Szerintem ez így hozzátartozik a szexhez. Szerintetek?
2014. márc. 28. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hozzátartozik, és kölcsönösen az jó.


csak a kezét használja, a nyelvét nem?

2014. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Te se sz.pjad neki és akkor csak rájön magától is hogy neki is illene téged kényeztetni. Vagy fogd meg a fejét és nyomd le, hogy vegye a lapot :)
2014. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert van aki nem szeret..ahogy olyan is, aki szopni nem...
2014. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Se a kezét, se a nyelvét! Csak akkor ha megkérem rá, csak az a baj h mindig kérni kell.
2014. márc. 28. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Miért erőlteted, ha nem akarja? Biztosan van rá oka. Lehet rohadt igénytelen és büdös vagy lent.

Igazán szeretheted ha ilyen vagy

2014. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nem igazi a párkapcsolat ha a szex nem megy.A párkapcsolat azért az ami mert 2 fél szereti kívánja is egymást.Ha nem akar hozzád érni annak oka lehet...beszéljétek meg komolyan és ha nem oldódik meg a probléma akkor ennyi volt...
2014. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
franciázzatok!
2014. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nálam alap dolog az orál, adni és kapni egyaránt imádom. Nem mindenki ilyen nőben is van olyan aki nem szereti szopni, férfiben is aki nem szeret nyalni.

26F

2014. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tobb oka lehet: talan nem tudja mit kell csinalni, mit kell izgatni egy lanynal. Vagy talan finnyas, nem a legfrissebb allapotban talalta legutobb a sunad es ez nem tetszett neki.

Az is lehet hogy keves a ferfi hormonja es nehezen izgul be, vegulis ha felall neki dugni kepes, de egyebkent keves a fantaziaja es nem tudja mi az hogy elojatek.

Keves olyan alkalomra emlekszem amikor kolcsonos oral szex nem lett volna resze az aktusaimnak.

Sokan ugy gondolnak hogy ez inkabb forditva igaz, gyakran a holgyeket nehezebb ravenni ilyenre, viszont egy megfelelo elojatek utan mar ok is olyan hangulatba jutnak hogy ferfi szerszam szarazon nem marad.

2014. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ha se a kezét, se a nyelvét nem használja, akkor hogy igzat fel téged? vagy csak úgy szárazon beteszi??? : O


vagy egyáltalán mit csinál az ágyba?

2014. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!