Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nem esne rosszul, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszul, ha a párotok egyáltalán nem hordaná a tőletek kapott ékszert?

Figyelt kérdés

Barátomnak szülinapjára adtam egy nagyon vagány kis karkötőt, mivel láttam,hogy nyakláncot hord,néha gyűrűt is,ezért gondoltam biztosan örül majd neki.

Ezt is mondta,hogy szép meg tetszik neki, másnap feltette, de azóta sem. Ennek már fél éve. Pedig nem egy gagyi darab, megérte az árát is.

Mikor én kapok tőle valamit azonnal jól látható helyre rakom,vagy ez esetben felrakom és örülök,hogy tőle kaptam.Vagy pl az osztályunkban is van egy pár, s a fiúnak is hasonlót vett a lány,de ő azóta le nem szedte a kezéről.


Mikor rákérdeztem, hogy miért nem hordja,nem tetszik?S mondja meg őszintén,hogy akkor tudjam máskor ne ilyesmit keressek. De azt mondta,hogy nagyon tetszik neki csak akkor mikor kapta levette mert nem akart vele fürdeni, s azóta elfelejtette visszarakni. Nem hiszem el,hogy pár hónap alatt nem lehetett felrakni, pláne hogy néha emlékeztettem is rá,hogy lehet elfelejteni?

18L


2014. márc. 28. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem felejtette el,csak nem akar megbántani azzal,hogy valójában nem annyira tetszik neki,vagy nem tartja férfias viseletnek.Ne vedd a szívedre,ha nem is viseli,akkor is egy emlék marad tőled,ha meg szóba hozod,akkor sem fog változni az ízlése.Legközelebb más jellegű dologgal lepd meg.Gondolom ennyi idő után már kitapasztaltad,mik tetszenek neki.
2014. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neki vagy nem kényelmes, vagy valami miatt nem szereti hordani. Csak nem akar megbántani, mivel ennyire kérdezgeted, biztosan azt hiszi, hogy megharagudnál rá.
2014. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem akart megbántani téged, de valójában nem szereti a karkötőt, vagy nem az a stílusa, amilyet te vettél neki, vagy nem szeret ilyenekkel "villogni", vagy elhagyta, vagy mittudomén. Én pl. csak nyakláncot hordok, azon kívül semmit, évek óta még karórát sem. Van egy kis karláncom, kb. kétszer vettem fel, mert nem érzem szükségét. Szerintem beszélj a barátoddal, mondd el, hogy neked rosszul esik ez az egész, és nyilatkozzon őszintén, hogy miért nem hordja, de tedd hozzá, hogy nem fogsz megsértődni. Másrészt meg a nők általában jobban szeretik az ékszereket, mint mi, szerintem annak is van oka, hogy ő nem hordja. Nem téged akar megsérteni ezzel, ha nagyon élvezné, akkor biztosan hordaná.
2014. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de tapasztalatból kérdezem és elnézést ha ezzel sértőt mondok... de nem lehet, hogy azért nem hordja mert van valakije? és mondjuk az előtt a valaki előtt nem akarja hordani a tőled kapott ékszert? vagy esetleg a másik nem tud rólad?... (még1szer elnézést ha megbántalak ezzel, és ijesztgetni sem akarlak hiszen nem ismerem a barátod..)
2014. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Azt a fontos dolgot még kifelejtettem,hogy az ilyen ékszerek egy újságban voltak reklámozva, egyszer azt nézegettük és erre mondta azt,hogy milyen jól néz ki.

Ebből gondoltam,hogy hát akkor miért ne vehetném meg neki?

Ezért nem értem ezt most...

2014. márc. 28. 20:11
 6/9 A kérdező kommentje:
4. nem, abban biztos vagyok,hogy olyan fajta dolog nincs a háttérben. Ez 100%
2014. márc. 28. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sokszor előfordul, hogy mást mutat az újság, mint ami a valóság, vagy mondjuk ott jól mutat, de pl. a karodon már nem, vagy kényelmetlen stb. Mondok egy példát. Cím alapján nagyon hasznosnak tűnt egy könyv, gondoltam, rárabolok a könyvtárban, de raktárban volt, ki kellett kérnem. Beleolvastam, és rájöttem, hogy egy árva mondat sincs benne, ami nekem hasznos lenne. Szóval lehet ilyesmi is a háttérben, mármint tetszett a barátodnak, de valami miatt nem vált be neki. Vagy meggondolta magát, és utólag már nem az jön be neki.
2014. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rendben! És az nem lehet, hogy a munkatársai miatt nem hordja?
2014. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem másik csaj van képben,egyszerűen a sácnak mégsem ez a stílusa,és nem akar fájdalmat okozni a barátnőjének azzal,hogy ezt megmondja neki.Vagy csak a kényelmi szempont,esetleg a lustaság játszik nála.
2014. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!