Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok ezen túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a párom exbarátnője. Igazából a barátom bevallota, hogy ő volt élete nagy szerelme és ezen nem tudok túllépni..fplyton az jár az eszemben, hogy ha ennyire nagy és majdnemhogy elérhetetlen szerelme volt, akkor még mindig vannak érzései felé. Sőt nem egyszer mondta, hogy nagyon fontos számára ez a lány, és nem tartom lehetetetlennek, hogy még szoktak beszélgetni.. hiába mondja, hogy már csak én vagyok, ránézek és eszembe jut.
2014. márc. 28. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert nem tudsz a jelenben élni,és élvezni azt,ami most van.Ilyen gondolatokkal csak mérgezed magad,és a kapcsolatodat.Több önbizalomra lenne szükséged,és vissza kéne venned a birtoklási vágyból.
2014. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom én is, hogy hülyeség azon gondolkozni mi volt előttem, de egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből :(
2014. márc. 28. 20:15
 3/4 anonim válasza:

En is pont ugyan ebben a helyzetben vagyok. A baratom jart egy lannyal regebben es ki nem allom a csajt.Nem tudom miert.

Szerintem nem kellene neked ilyesmiket mondjon h neki fontos egy masik lany hiszen veled van.

En nagyon feltekeny tipus vagyok nem szeretnem ha az exbaratnojevel beszelgetne.

Valamelyik nap azon mergeltem fel magamat hogy meglattam az egyik szamitogepes jatekjaban hogy a karaktere amivel jatszik nemreg meg a kettojuk neve volt. Nagyon ki akadtam rajta, es feltekeny vagyok. Ugy erzem hogy eltavolodtunk egymastol.

Szerintem beszeljetek meg az egeszet! tul tud e lepni azon a csajon vagy nem?

2014. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 a másik én válasza:

Voltam már utált ex barátnő helyzetben szerintem még mindig vagyok...pedig annyi a bűnöm, hogy nem voltam képes valakivel együtt lenni, akiből kiszerettem és végül szakítottam. Az exem pedig akkor még nem szeretett ki belőlem, felejteni akart és mindenkivel összejött és mégis én voltam a szemét ex barátnő és nem ő, aki arra használta fel a lányokat, hogy valaki mást elfeledtessenek vele...Egyrészt, másrészt:

Hogy ha nem bírsz ezen túllépni akkor üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat nyíltan és őszintén aztán mérlegelj, hogy érdemes e a továbbiakban vele foglalkozni.

2014. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!