Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell mesélni szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell mesélni szerintetek az exekről egy új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl. randizok valakivel vagy már összejöttünk! Kell mesélnem neki, hogy hány barátnőm volt és mennyi idősek voltak és miért lett vége? Meg, az, hogy hány nővel feküdtem le? Mondjuk nekem 3 barátnőm volt és csak velük volt sex.


26f


2014. márc. 29. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell? Semmit sem kell:)
2014. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
magadtól nem kell, ha érdekli, megkérdezi
2014. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha pl kérdezi?
2014. márc. 29. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Max ha csak rákérdez. Egyébként csak azt hinné, hogy nem tudtál kilépni a kapcsolataidból és nem fog tudni neked megfelelni.
2014. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kell... csak ha kérdezi a másik, de akkor se negatív dolgokat... én nő vagyok, de nem érdekel, hogy pl. a mostani párom kikkel volt meg ilyenek... nem akarok a későbbiekben azon agyalni...
2014. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elég csúnya szakítások voltak... és nem szívesen mesélnék róla! Szerintem sem kell beszélni róla... nem is fogok, ha úgy alakul!
2014. márc. 29. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavart, ha az exéről beszélt a barátnőm. Amikor engem kérdezett csak annyit mondtam: Nem véletlenül vagyok most veled és nem vele. Ha nagyon érdekli, kérdezze meg tőle. Azóta már van más, aki magamért és nem az elvárásaiért szeret.
2014. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy kell..

Ha úgy alakul akkor 1-2 dolgot lehet mesélni.. Ha szóra kerül, vagy szituáció..

Vagy ha konkrétan rákérdez..

Viszont akkor te se kiváncsiskodj ;-P


Igazándiból, a férjem tudja kb..

6 éve vagyunk egy pár, azért ennyi idő alatt előfordultak az exek a beszélgeteseinkben..


De semmit sem kell...


27/n

2014. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ha tudja az ember hogy akivel összejött, hogyan viselkedett a párkapcsolataiban, hányan voltak és ilyesmi. Ez is egy módja annak, hogy megismerjük a másikat. Számomra pl ellenszenves ha egy pasinak túl sok szexuális partnere volt.


Nekem gyanús ha valaki nem akar beszélni róla. Az csak annyit jelenthet hogy nem volt egyenes ember. Hűtlen volt vagy esetleg bántotta a párját....vagy valami mást rejteget.

2014. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!