Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menőzik mások előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menőzik mások előtt velem a barátnőm? Elején még imponált most már idegesítő. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk. Átlagosnak tartom magam, viszont ennek ellenére nagyon sok csinos lánnyal volt már dolgom. A mostani barátnőm furcsa dolgokat csinál. Azzal menőzik állandóan hogy ő fogott ki engem és az övé vagyok. Amúgy nagyon okos visszahúzodó lány, de ha pl. egy csaj megnéz engem az utcán akkor volt hogy odaszólt neki "erről már lekéstél". Meg hasonlókat mond mindig másoknak is, a barátnőinek, az én ismerőseimnek.

Nekem ez nagyon kínos, mert nem érzem magam olyan "kifogott" nagyhalnak akivel menőzni kéne. Nem is szoktam én soha ilyen menőzve viselkedni, inkább én is visszahúzódó típus vagyok. Ezért nagyon rosszul érzem magam ilyenkor.

Már beszéltem vele erről, de azt mondja hogy nem bír magával mert látja hogy mennyire kellek a többi csajnak és csak így tud megvédeni tőlük.


2014. márc. 29. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
mert szerelmes...
2014. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magyarázd el neki, hogy nem vagy egy tárgy amit mutogathat. Mond el neki hogy neked ez rosszul esik.
2014. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Félt téged.

2. Örülj már annak hogy büszke rád, és ha társaságban sem az van hogy 'meg se fogom a kezét mert azt hiszik együtt vagyunk'. Szeret téged, és .. Hogy mondjam. Ki ne dicsekedne egy jó pasival?

2014. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!