Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok kidobjátok az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kidobjátok az exetek ajándékait ha szakitottatok?

Figyelt kérdés
A könnyebb felejtés érdekében..
2014. márc. 29. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én speciel igen, szinte mindent de ami megmaradt se volt meg sokáig.
2014. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak elteszem jó messzire, egy dobozba, de nem. Mert akkor szívből adta, és csúnya lenne kidobni...
2014. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ mi az.. szeretlekes párna bögre akkor elteszem vagy kidobom ékszert pl nem.
2014. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ékszereket, ruhákat nem.


De évfordulós nyálas ajándékokat sem volt szívem kidobni, így elvittem hozzá és letettem az ajtaja elé. Én nem tudok ilyeneket kidobni..

2014. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze teljesen logikus kidobni aranyékszert...órát...drága ékköves gyűrűt...elvégre hogy fog majd örülni a hajléktalan pofa a több tizezer forintos aranynak...
2014. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, ami olyan, azt eltenném a szekrény mélyére
2014. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A prktikusság híve vagyok amit tudok használni azt megtartom, ami meg felesleges azt kidobom mindegy honnan van. Nem mondom hogy nincs egy-két olyan apróság amit kizárólag érzelmi okok miatt tartok meg de ezek mind gyermekkori emlékek.
2014. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na ezt is jól kezdtem, "praktikusság" bocs
2014. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a gyűrűmet bedobtam a Dunába. a plüssállatokat amit kaptam odaadtam a kutyusomnak játszani. szétrágcsálás után a kukában végezte.


csak attól tartottam meg a plüssmacimat akivel jóban vagyok. bár nem jártunk...csak összegabalyodtunk kicsit:) de barátok maradtunk.

2014. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2014. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!