Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet még valami ha egyik fiú barátom ezt mondja? + 2. kérdés= Van itt olyan aki az exével jó baráti viszonyt ápol? (story lent)

Figyelt kérdés
egy olyan 4-5 hónapja megismertem egy fiút..nagyon kedves meg minden és mint kiderült én tetszettem neki az ismerkedés elején,viszont akkor nekem még volt párom (már nincs) és akkor ő az érzéseit átalakította "Barátsággá" (tesó kapcsolatra) .. ez szép és jó csak én is a párom mellet rá jöttem hogy nekem nem az a pasi kell akivel együtt voltam hanem a haverom inkább .. majdnem mindenben egyet érünk,kevés nézeteltérésünk van..az akkori párommal szakítottam , és már beszéltem a jó fiú barátommal hogy nekem is tetszik és viszont bejön stb..VISZONT most azt mondta hogy már nem akar elveszteni mint barátot mert ez a kapcsolat így sokkal jobb,és ha elkezdenék vele járni és esetleg szakítanánk akkor exekből már soha se lehetnénk ilyen jó barátok...DE szerintetek ha találkoznánk lehetne belőle valami (esetleg csók vagy csak valami kis extra?) Mellesleg tudom hogy a fiú még mindig gondolkozik a kapcsolaton csak nem mer belevágni mert fél hogy elrontja

2014. márc. 29. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Szerintem lehet még belőle valami ,nem kizárt ,hisz érzett irántad valamit

2.Igen, én például mindennaposan beszélek vele és igaz barátok vagyunk.

2014. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. kommentelő köszönöm a választ :)
2014. márc. 29. 20:36
 3/6 Evi0507 válasza:
Lehet,sőt....tapasztalatból mondhatom hogy tuti,velem is ez volt..legjobb barátokká váltunk 2 hónap alatt, aztán 7 hónapig együtt voltunk.Nemrég szakítottunk,de minden nap beszélünk úggyhogy szerintem semmi nincs veszve.
2014. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszönöm szépen ! :)))
2014. ápr. 1. 14:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült olyan jól összehaverkodni ,hogy lassan már 3,5 éve egy párt alkotunk, együtt lakunk, és együtt tervezzük a jövőt!
2022. júl. 20. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen jó! Sok szeretettel gratulálok! ❤️
2022. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!