Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-20 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves lányok! Nektek milyen termetű, fizikumú srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Pl magasságra mi a legideálisabb számotokra?

Milyen alkat jön be nektek? Szénné gyúrt,vagy csak szimplán sportos, vagy izmosabb de azért nem kigyúrt állat? Vagy a vékony a nyerő? Esetleg a szálkás? Netán a mackósabb alkatúak?

Tudom, hogy szubjektív, mindenkinek más tetszik, de érdekelne, hogy külön-külön kinek mi jön be.:)



#Chaispas
2014. márc. 30. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve az is érdekelne, hogy szerintetek egy fiú hány centitől számít magasnak?
2014. márc. 30. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan 22 éves vagyok már, de azért válaszolnék, mert ugyanígy gondoltam 2 éve is. :D Sőt, 15 éves korom óta ugyanaz az ízlésem.


A vékonyak voltak nálam a nyerők mindig is, de bejön a szálkás izomzat is. A mackós és a kigyúrt egyáltalán nem jön be.


Nálam egy fiú 180 felett számít magasnak, a legideálisabb pedig 180 és 190 között, de nem lett volna kizáró ok, ha alacsonyabb, úgy voltam, hogy lehetőleg nálam ne legyen alacsonyabb a kiszemelt. :)

2014. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl: [link]

[link]

Annyira nem fontos egyébként, csak ne legyen túl kigyúrt/dagadt.


Magasságra nálam legyen magasabb (én 170 vagyok).

18/L

2014. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vékony, picit szálkás. Nem hátrány ha vannak kockái :$ de a nagyon kigyúrt,vagy macis nekem sem jön be.legyen magas, mert én is sajna magas vagyok. Ha már 180, az jó :) meg én személy szerint imádom a tetkókat. Szal az plusz pont :) 15l
2014. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

KÜLSŐ:

- legyen izmos, de ne vasgyúró mert azt utálom

- legyen legalább 184 cm - vagy annál magasabb, de ne legyen azért nagyobb 210 cm-nél (én 170 vagyok)

- szem m1, de a kék a gyenge pontom :D

- haj m1, de a szőke is szintén a gyenge pontom :D

- legyen tartása, és önbizalma, ez nagyon fontos

- SEMMIFÉLEKÉPPEN ne legyen páwa, mert azokat utálom -.-

- ember vagyok, tehát nem párosodok csubakka-kal, ergo vegye észre ha nagyon szőrös és azért tegyen ellene valamit :D a hónaljszőrt én speckó utálom, de csupasz azért ne legyen

- egyértelműen ne sminkelje magát :"D

- öltözzön rendesen, adjon magára, ne mackóban járjon, szerintem attól minden lány kiakad


BELSŐ:

- legyen vicces, kedves és aranyos

- ne legyen erőszakos, és bunkó se

- semmiféleképpen se köszönjön úgy, hogy "cső" vagy "csá" a normális "szia" is tökéletesen megteszi

- mutassa ki, hogy szeret, és, hogy viszonozza a szerelmünket

- ne bámuljon más lányokat, én se bámulok más fiúkat

- törődjön velem, akárcsak én vele

- legyen okos és intelligens, az agyatlanok valahogy nem az eseteim :D

- legyen hobbia, és magánélete, ne csak én jelentsem számára az életet, mert ez egy idő után kellemetlenül fog nekem hatni, és idegesítő is lesz.

- tanuljon meg udvarolni (xd öreg néni style)

- ne akarjon eltartani, még akkor se ha a férjem, vagy a barátom, nekem marha kellemetlen eltartottnak lenni

- ne vegyen drága ajándékokat, ez is csak nekem lesz kellemetlen

- nem zavar ha perverz xd

- és fontos, hogy hozzon megfontolt és átgondolt döntéseket, sose bízzon a szerencsében, és sose kockáztasson, legyen biztos a dolgaiban

- inkább a nyugodt fiúk jönnek be, tehát 17-18-19 évesen ne legyen izgága mint egy ovodás xd


kb ennyi :D 17/L

2014. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!