Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keresem mindig a kifogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresem mindig a kifogásokat?

Figyelt kérdés

Már megint a kifogásokat keresem.. Van egy srác,akivel már 3 éve barátok vagyunk,de csak tavaly találkoztunk. Rákérdeztem még akkor,az első találkozás után,hogy mi van kettőnkkel és elmondta,hogy ő többet szeretne a barátságnál. Nagyon jóban vagyunk és szeretem is,de szerintem csak barátilag. Egyszerűen nem tudok rá úgy gondolni,hogy ő a "pasim". Ráadásul olyan sokszor nem is tudunk találkozni,mert több mint 200 km-re lakunk egymástól. És tényleg nagyon rendes,mindent meg tudok vele beszélni,de egyszerűen mikor arra kerül a sor,hogy most akkor mi legyen kettőnkkel mindig,csak a kifogásokat keresem. Csókolóztunk is már,és mondta,hogy milyen jól csókolok meg mondta,hogy ő igenis "akar" engem,de én meg..nekem semmi sem jó.. eddig mindig csak a kifogásokat kerestem majdnem minden srácnál és nem tudom,hogy miért. Oké,hogy nem vonzódok hozzájuk,vagy nem vagyok szerelmes beléjük,de valahogyan akkor is el kéne kezdeni egy kapcsolatot,mert ha mindig leragadok itt,akkor soha sem lesz barátom. Létszíves ne olyanokat írjatok,hogy milyen hülye vagyok,meg így kell nekem stb,hanem próbáljatok segíteni! Köszönöm előre is!

19/l


2014. márc. 30. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van, de elég erősen. Pedig nem lehet mit mondani, bele kellene vágnod egyszer csak, hogy ez elmúljon. Egy nap arra ébredsz, miután belevágtál, hogy csak ennyi lenne? Ne mis olyan nagy szám, miért is féltem. :D
2014. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon eltaláltad... tényleg önbizalom hiányos vagyok,de durván.
2014. márc. 30. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt kéne kikutatni, ennek mi lehet az oka. Fizikai, alkati dolog miatt, vagy ért valami nagy sérelem a férfiakkal kapcsolatosan, esetleg gyermekkori trauma...
2014. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,igazából semmilyen trauma sem ért. Régen csúfoltak általánosban,de szinte mindenkit,szóval az nem érdekel. Az alkatommal sincsen semmi bajom,56kg vagyok és 170 cm(jó,nyilván nekem vannak gondjaim,mert mindig szeretnék jobban kinézni...de majdnem az összes nő ilyen.:D).
2014. márc. 30. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán csak a megfelelési kényszer, teljesítménykényszer miatt lehet. Muszáj lesz belekezdened egybe minél hamarabb, ha nem akarsz örökre ilyen kis mimóza maradni :P
2014. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretnél egy pasit és éhgyomorra mindjárt kiválasztottál egy olyat aki a Marson lakik? Nőknek van egyfajta gondolatviláguk..:-)

[link]

2014. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen.. ezen gondolkoztam én is. Mindig valami kifogást keresek az adott srácban. Meg igazából az a baj,hogy úgy érzem,hogy nem vonzódok hozzá(most arra írtam ezt,akiről írtam a válasz alatt is)..vagy nem tudom. Ááá... selejtes vagyok. :D

Marson lakik.. ez jó. :D És mi van,ha tényleg igaz? :O :D

2014. márc. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!