Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan ítélnek el az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ítélnek el az emberek, illetve velem van a baj? 17/f

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátnőm, barátaim sem. Nem vagyok antiszociális, nyitott vagyok minden lehetőségre, ha új embereket ismerhetek meg. Én nem vagyok az a züllött, bulizni és inni járó fiú. Nem vagyok bunkó senkivel, segítek mindenkinek, akinek tudok, és tisztelem az embereket. Volt, mikor olyan beszélgetésbe keveredtem, hogy kiderült, és engem butának tartottak, sőt lenéztek, amiért még szűz vagyok. Az én értékrendem teljesen szembe megy azzal, amilyen a többi emberé körülöttem.


Én egyedül vagyok, mert még nem találtam meg azt a lányt, akivel összeillek, ezért nem is kerültem még senkivel kapcsolatba. Szerintem ez lenne a normális, mégis az embereket ez taszítja.


Mit gondoltok erről? Titeket zavarna, ha a fiú, akivel lelkileg egyek vagytok, még nem volt semmilyen kapcsolata? Egy bizonyos kor után zavarna ez titeket? Ha igen, mennyi lenne ez a határ? Én találhatok valakit, ha ilyen maradok?



2014. márc. 30. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :)
2014. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még ha 27 évesen tetted volna fel a kérdést, azt talán picit még meg is érteném, de akkor is azt mondanám, hogy nem baj, de így meg főleg. Milyen kapcsolatoknak kellene a hátad mögött lenni 17 évesen? :D Teljesen normális srácnak tűnsz.
2014. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Nekem sem volt még rendes kapcsolatom, mert egyszerűen még nem éreztem senkivel azt, hogy tényleg hasonlítanánk. Szóval, ha végre találnék valakit, akkor örülnék, nem máson aggódnék.

Én sem vagyok antiszociális, és lehetőségem is lett volna már kapcsolatra, de nem éreztem úgy, hogy jó lenne. Gondolom előbb-utóbb találunk valakit, legalábbis remélem:)

18/L

2014. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az ilyen embert nem butának kellene tartani,hanem meg kellene becsülni. Sajnos nagyon kevés az olyan ember mint te,én is ilyen voltam/vagyok,szóval tudom miről beszélsz.

És nem értem,17 évesen hova siet bárki is szerelemmel,szüzesség elvesztésével?

Persze vannak korábban érők,de véleményem szerint akkor sem menő,ha valaki már 13 évesen elveszti a szüzességét abból a célból,merthogy emiatt majd megbecsülnek a "barátok".


Nem,nem vagy buta,csupán a mai fiatal társadalom züllött el. De hidd el,van még olyan mint amilyen te vagy. Csak meg kell keresni őket! ;) mind barátok terén,mind pedig szerelem terén fogsz olyanokkal találkozni mint amilyen te vagy! sok sikert!


20/F

2014. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kellene kapcsolatnak lennie a hátam mögött, de bizonyos dolgokat meg kellene tanulnom úgy érzem. Nem tudom például, hogyan kell valakit megölelni. Nem kaptam hasonló dolgokat a családomtól, és barátaim sincsenek, így rengeteg hiányosságom is van. Ezek zavarnak, és hogy magányos vagyok. Ezeket leszámítva nincs ezzel a helyzettel bajom.
2014. márc. 30. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. De egyáltalán nem érzem h le lennék maradva valamiről. Jól érzem magam és hiszemh egyszer meg fogok ismerni valakit akivel teljesen összeillünk majd. 2-3 évvel ezelőtt egy kis senkinek éreztem magam, mert nem volt olyan "értékrenadem" mint a többi bulizós lánynak. ma már örülök h akkor nem mentem sehová és nem züllöttem el. boldog vagyok így. hidd el nincs veled semmi baj. minden fiúnak ilyennek kellene lennie
2014. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. De egyáltalán nem érzem h le lennék maradva valamiről. Jól érzem magam és hiszemh egyszer meg fogok ismerni valakit akivel teljesen összeillünk majd. 2-3 évvel ezelőtt egy kis senkinek éreztem magam, mert nem volt olyan "értékrenadem" mint a többi bulizós lánynak. ma már örülök h akkor nem mentem sehová és nem züllöttem el. boldog vagyok így. hidd el nincs veled semmi baj. minden fiúnak ilyennek kellene lennie. 18/L
2014. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok,csak már idősebb picivel,mint Te.Szerintem nincs veled semmi gond,én is szembe megyek mindig az árral,ennek az az eredménye egyenlőre,hogy még nem volt soha barátnőm idáig.De reménykedem benne,hogy lesz nemsokára mert már nagyon jó lenne. :)

Én is sokszor gondoltam rá,hogy velem van a gond,aztán most már szimplán nem érdekel ki mit gondol. :D

22/F

2014. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!