Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal. Várjak egyedül, míg újra önmagam leszek és nem őrülök meg a magánytól, vagy egyből lépjek át egy másik kapcsolatba?

Figyelt kérdés
én szakítottam vele (megcsalt) és én vagyok depressziós egy hónapja. visszaszoktam a cigire, nem tudok tanulni, aludni, csak bámulom a falat és sajnálom magam. nem tudom mi erre a megoldás. jelentkező van, nagyon közel áll hozzám az illető de félek, hogy ez is így érne véget. ti mit tennétek? (20 n)

2014. márc. 31. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy lány vagy már, hogy eldöntsd.
2014. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon közel áll hozzád akkor valamennyire már ismered mennyire tisztességes és hogyan viszonyul a megcsaláshoz.

De viszont most még ne lépj egyből át egy másik kapcsolatba mert legfeljebb felejtőpasinak lenne most alkalmas, hiszen még az exed hatása alatt vagy.

2014. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdesz bele, nem is látod meg a végét! :)
2014. márc. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért raktad ki, mert megcsalt? Szeretted, mégis elküldted? (?!)
2014. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:

Sokan vannak, akik azt mondják h kutyaharapást szőrével.

Viszont ez a feldolgozásban nem segít.

Van itt is egy úm. "gyászidőszak", amit végig kell csinálni.

Nameg aztán nem árt megtanulni egyedül boldognak lenni, mert aki önmagában nincsen jól, az nem lesz jól egy kapcsolatban sem, soha.

2014. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, aki nem képes egyedül boldog lenni, az mással sem feltétlen lesz az, ráadásul ha úgy ugrasz bele egy új kapcsolatba, hogy még nem vagy túl az előzőn az ott további problémákat fog szülni. Búfelejtésre lesz csak jó, de ezzel egy újabb embert fogsz megbántani. Szvsz gyenge, komplexusos, önbizalom hiányos jellem az aki egyedül nem tud meglenni és másokra kell támaszkodnia, ez mindig komoly hibákhoz fog vezetni a kapcsolatban is: Másik agyára menő túlzott ragaszkodás, féltékenység és egyéb problémák.
2014. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
Nem szólva arról h ilyenkor az ember előszeretettel veri le az előző hibáit az újon. Plusz az ilyen újakból lesznek általában a szakítócsajok/pasik, mely kapcsolatok ritkán tartanak a sírig. Szal jól írta az előttem szóló; mindenhogyan és minden szempontból unkorrekt is.
2014. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
*inkorrekt sry
2014. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad egyedül, ha kell, fordulj pszichológushoz, de ne kezdj új kapcsolatba, csak ha már rendbe jöttél. Most túl nagy az esélye, hogy egy hasonló "lelki féllábúval" kapaszkodsz össze, abból pedig sose lesz normális kapcsolat.
2014. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem igazatok van. én is úgy érzem, hogy ez csak búfelejtő lenne, és biztos vagyok benne hogy első dolgom lenne az előző barátom hibáival összevetni az új srác hibáit, nehogy újra át kelljen élnem ezt. amúgy mindig is szerettem egyedül lenni, ez volt az első hosszútávú kapcsolatom, tehát valahogy kiheverem, csak szokatlan a rámszakadó szabadság és magány, miután minden barátom elhagyott a kapcsolata miatt, és sajnos én is elhanyagoltam őket, mikor összejöttem ezzel a fiúval. kíváncsi voltam, ti hogy vészelitek át ezt az időszakot, de akkor az új pasi csak rövidtávú megoldás. köszönöm a válaszokat!:)
2014. márc. 31. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!