Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez az érzés szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés szakítás után?

Figyelt kérdés

3,5 éves,eléggé viharos kapcsolatom ért véget.

Ezalatt már többször is összevesztünk,kibékültünk, amolyan se veled se nelküled fajta kapcsolat.Két hete elköltöztem tőle,ő meg úgy tesz,mintha ez is csak egy apró veszekedés lett volna és kér,hogy menjek vissza, de igazábol belefáradtam abba,hogy kb. 3 naponta összeveszünk és nem jutunk egyről a kettőre, pedig ő már 42 éves, én 33.Igazán nincs vesztegetnivaló időnk.DE nem illünk össze szerintem,nehéz életem lenne mellette.

Most mégis úgy érzem, hogy rohannék vissza hozzá,bármennyire is viharos lenne a folytatás.

Normális,hogy rámtör ez az érzés , hagyjam elmúlni?


2014. márc. 31. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Mert még mindig szereted, csak az eszeddel tudod hogy nem működik és lépni kellene. Ugyanebben a szituban vagyok én is a párommal, úgyhogy átérzem amiket írsz!
2014. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha van kedved beszélgetni róla, írj nyugodtan privit nekem!:)
2014. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:

Teljesen. Visszavágysz, mert az ismerős, megszokott. Persze hogy elmúlik idővel. Egy szakítás sokszor annak is nehéz, aki szakít.

Fel a fejjel, tessék eljárni otthonról, kikapcsolódni.

Idővel helyrejönnek a dolgok.

2014. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat!:)
2014. márc. 31. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!