Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nagyon szeretek már augusztus óta. Azóta egyszer kétszer kavartunk. Sokszor éreztem hogy talàn többet érez. Talán úgy érrz mint én. De volt hogy összevesztünk apróságokon,amiken nem is kellett volna. Volt hogy ősszel kiment külföldre. Megkért hogy ne sírjak miatta és ha vidszajön mindent megbeszélünk. De ez elmaradt mert összejött az exével megint. Aztán amikor a nője letiltott a facebookjáról, akkor egy haverja oldaláról irt nekem hogy menjek be hozzá a városba mert ott a helyem mellette /október/ Ezt sosem fogom elfelejteni. Utoljára decemberben láttam 4 nappal karácsony elött. Ekkor már szingli volt..és vele voltam. Mármint kavartunk és lefeküdtem vele. Nem törődtem semmivel. Csak azzal hogy ő meg én szeretjük egymást. Azóta nem beszéltünk. Tegnap pedig ismét találkoztunk egy buliban. Beszélgettünk kicsit. Aztán megint befulladtam és odajőtt hogy pihenjek és minden rendben lesz. Aztán megmutatta mit irt neki barátnőm. Megkérdezte hogy mit érzett irántam..és ő csak annyit mondott illetve irt rá hogy nem akar róla beszélni. Nekem sem mondta el. De én nem bírtam ki. Megöleltem és éreztem hogy ő ezt nem birja. Vagy hogy is mondjam. Kellemetlen lehetett neki. Jó értelemben talán. Táncolás közben is engem nézett. Aztán búcsuzáskor megint megöleltem. Azt hiszem elég rendesen megzavartam a fejét. Elmondjam neki hogy szeretem még?


18/L 20/F


2014. márc. 31. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján pazarolhatnád sztem vki jobbra is az időd.
2014. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MONDD!
2014. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!