Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokott előttetek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott előttetek a barátnőtök tampont/betétet cserélni?

Figyelt kérdés
Ki hogy áll a kapcsolatában ehhez a témához? Mennyire beszélitek meg ezt egymással?
2014. márc. 31. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni bármit, ha vmit kérne h nézzek meg megnézem. De ez olyan minek csinálná előttem dolog.. én se előtte törlöm a bránert pisi után:D
2014. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Együtt járnak mosdóba v hogy? o.O
2014. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noydra ***** válasza:
Miért ne? Egyikünk sem szégyell semmit sem a másik előtt... szerintem ez a normális.
2014. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kellene a pasi előtt betétet/tampont cserélni? Eszembe nem jutna hogy a partnerem megnézze ezt a műveletet, az az én intim pillanatom, minek azt másnak néznie? Ilyen hülye kérdést.....
2014. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk. Ahogy a kaksit sem. De pl. az intim borotva sima ügy, ált. beszélgetünk amig a másik éppen csinálja.


Egyszerűen nem vagyunk kiváncsiak a másik ilyen műveleteire, úgy mint kaksi, vagy betét csere.

2014. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a kérdés -hülye, a cselekedet-analfabetizmusra utal IQ fa: -15
2014. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi együtt járunk pisilni, de nem engem néz, amíg pisilek, párszor viszont látta, hogy kiszedem a tampont, de akkor ő kérte, hogy tudjunk szeretkezni.
2014. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ugy szeretkezunk h megjott,akk nyilvan latja ahogy kiveszem,de egyebkent nem szoktam mutogatni es sztem o sem kivancsi ra :DD
2014. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom minek kell lepontozni, ha rendes választ adtam a kérdésre. Ne keverjétek a hasznosságot a tetszikkel.
2014. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még én sem nézem szívesen, nem tenném ki ennek azt, akit szeretek: D
2015. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!