Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok és a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goren018 kérdése:

18 éves vagyok és a barátnőm 17. Én 3 évig "fűveztem" szinte minden nap de az 1. hónapban abba hagytam mert ő fontosabb. Ő 3 éve dohányzik, És úgy érzem hogy fontosabb neki a cigi mint én. Több mint 10 hónapja vagyunk együtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek? Azt mondja mindig hogy a "fűvet" könnyű letenni...! A cigit meg nem.ÉN NEM DOHÁNYZOM és nagyon zavar hogy Ő igen.
2014. márc. 31. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, elfogadod úgy, ahogy van. A szenvedély betegségeken nagyon nehéz változtatni, amíg fejben el nem dől nála, hogy le akar szokni, addig kár is erőltetni. Bnőm édes anyukája a cigi miatt halt meg, mégis úgy szívja azt a sz.rt, mintha kötelező lenne. Az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni, vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2014. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először tegye le a cigit. Aztán kezdjen el máshogy öltözködni. Aztán fesse be a haját stb.


Te örülnél, ha meg akarnának változtatni? Vagy elfogadod, vagy olyat keresel, aki nem dohányzik.

2014. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Istvan159 ***** válasza:
Gratulálok,hogy letudtad tenni a füvet,a cigi semmi a fű mellet :D
2014. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyd el vagy fogadd el.

Képmutató,mert neki nem teszik a fű,abbahagyod miatta,ő meg nem képes ugyanezt megtenni a cigivel?!

2014. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom, alkudozz vele, hogy napi egyet szívhat csak pl.
2014. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt akkor penzed rendesen :DDDD
2014. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is sok közeli rokonom halt meg a cigi miatt... És nem lehet vele alkudni! Van amikor csak 6 szálat szív egy nap... az alá nem nagyon megy... de van amikor 15 szálat kb... és ha annyira szeret.. nem hiszem el hogy nem bír ki egy napot pl
2014. ápr. 3. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!