Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és régóta van egy legjobb fiú barátom aki most 18 éves. Kiderült, hogy a volt csajával azért jött össze, hogy elfelejtsen engem, de ezt most mondta el miután szakítottak. Elmondtuk mint a 2-en egymásnak régóta vágyunk a másikra. A következő napokban minden nap csókolóztunk. És mikor szóba került, hogy járjunk mindig azt mondta, hogy szeretne velem összejönni, meg hogy több legyen köztünk de fél, hogy elveszít mint barátot, és ezt nem akarja mert fontos vagyok neki. Aztán mégis úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk együtt. Másnap le is feküdtünk (jöhetnek a komik hogy mekkora egy ku*va vagyok első nap le is fekszek vele) de nem érdekelnek ezek a komik. Régóta barátok voltunk és úgy gondoltuk csak ez választ el egymástól. Vele veszítettem el a szüzességemet. 1 hétig minden szép volt és jó, de utána mikor találkoztunk azt mondta, hogy folytassuk inkább csak barátként mert ha összeveszünk egyszer nem akar elveszíteni, mert annál sokkal többet érek neki. Szakítottunk és azóta amikor csak találkozunk kettesben mindig a csóknál kötünk ki. Mind a 2-en kívánjuk a másikat és szeretjük egymást. Mit tegyek, hogy esetleg megint együtt lehessünk? Hogyan tudnám megfűzni, hogy ha összejövünk és vége lesz a kapcsolatunknak ugyan úgy folytatjuk tovább barátként?

2014. márc. 31. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki te kész vagy arra, hogy kapcsolatban légy vele. Hitegesd, hogy úgy sem fog elveszíteni blablabla.
2014. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy soha nem fog elveszíteni, ha szakítunk akkor sem. De azt mondta, hogy már olyan kapcsolata és amióta szakítottak egy szót sem beszéltek egymással. :/
2014. márc. 31. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez szerintem veszett fejsze, ha csak nem tudsz neki olyat mutatni ami megváltoztatja a véleményét, erre csak te tudhatod a választ, mert mi nem ismerjük a lovagodat.
2014. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Másnap le is feküdtünk
2014. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért a segítséget.
2014. márc. 31. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátokkal nem szokás lefeküdni.
2014. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor már együtt voltunk.
2014. márc. 31. 13:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert annyi sok férfiembert pakoltok be a barát-zónába, és mindenki kinlódik hogy abból kijusson, szerintem azt szüri le, hogy ez valamiféle átverés lehet, és ha megunod a játékot, eldobod....

Amúgy rohadt csúnya dolog egy pasit a farkánál fogni meg, de ha barátok voltatok eddig, és már úgyis lefeküdtél vele, tedd meg még egyszer(legyél nagyon-nagyon odaadó), ettől sok fiúnak száll el az agya! Igen, kissé k*rvás megoldás, de ha igazán kell a pasi, lehet megéri!

2014. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 7/8


hány órája?

2014. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amíg barátok voltunk nem feküdtünk le egymással, ezt olyan nehéz felfogni? És csak nem akar elveszíteni ez miatt nem akarja hogy járjunk nem azért mert játszanék vele, hiszen a legjobb barátok vagyunk már 6 éve. Ismer, tudja, hogy milyen vagyok. Nem vezetek én senkit se a farkánál fogva. Szeretjük egymást, csak a barátság... fontos vagyok neki. És összejönne megint velem, csak fél ha összeveszünk többet nem beszélnénk és elveszítene úgy is mint barátot és úgy mint szerelmet.
2014. márc. 31. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!