Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegült párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült párkapcsolatot sikerült már valakinek megmenteni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Véglegesen szerintem még soha senkinek.


Konfliktusokkal terhelt kapcsolatot igen, elhidegültet szerintem nem.

2014. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár ez sokban múlik azon is, hogy mit értünk elhidegült párkapcsolat alatt.
2014. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyértem h lehet kicsit kiábrándultam belőle azért vagyok hideg.de ezen szeretnék változtatni.sok veszekedés volt az biztos.
2014. márc. 31. 14:05
 4/10 anonim ***** válasza:
És miért veszekedtetek ilyen sokat? Miért ábrándultál ki?
2014. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igazábol talán azért mert egyikünk sem az a higgadt természet indulatosak vagyunk. Utòbbi időszak nagyon megviselte mindig szomorú volt unott velem a munkája miatt sokat panaszkodott szinte állandoan h neki milyen rossz.és most én lettem ilyen mintha rámragasztotta volna ezt a negativizmust szinte depis voltam az elmult két hònapban.
2014. márc. 31. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen helyzetből már sikerült egyszer talpra állítani a kapcsolatomat, de nem volt egyszerű. Bár a mi helyzetünket egyéb tényezők is bonyolították.


A veszekedéseket meg kell szüntetni, és helyette őszinte, türelmes beszélgetésekre cserélni. Mindenki szépen öntse ki a szívét, mi a baja, mit szeretne másképp, mi hiányzik neki. Mindezt úgy kell megtenni, hogy egyikőtöknek sem az a fontos, hogy elmondd a bajod, hanem, hogy MEGÉRTSD a másikét.


Gondolom, az a probléma, hogy a sok szomorúság és veszekedés miatt csalódtál a párodban, nem tudsz már rá úgy nézni, mint eddig. Ezt megértem, mert nálunk pontosan ugyanez történt, ráadásul hasonló indokok miatt. Mindig próbáld szem előtt tartani, hogy a párod továbbra is ugyanaz az ember, csak most egy nehéz helyzetben van, és az a lényeg, hogy valamilyen módon kimozdítsd ebből.


A gond ilyenkor az, hogy az ember a csalódottsága és a frusztrációja miatt folyton marja a másikat. Eleged van a panaszkodásából, a frusztrációjából, és azt kívánod, hogy akkor csináljon már valamit, mert megőrjít. Legalábbis én ezt tettem a feleségemmel, ebből lett a baj. Csalódtam benne, elgondolkoztam, hogy talán mégsem az a nő, akinek gondoltam, és ezért folyamatosan kritizáltam, veszekedtünk. Sokat. Igazából rengeteget.


A lényeg, hogy türelmesen, konstruktívan. Segíteni próbáljatok egymásnak, ne kritizáljátok a másikat. Ne olvassátok egymás arcába a másik hibáit folyton, inkább segítsetek egymásnak, bátorítsátok a másikat. Sok türelem és sok tanulás. Működhet, nálunk legalábbis működött, de sok munka, mert neki is át kell értékelnie sok dolgot és neked is. De működhet.

2014. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem tőletek függ,hogy sikerülhet-e,a személyiségetektől is. mi is túl temperamentumosak voltunk. de ő inkább elmenekült egy másik nőhöz a gondok elől,és itt hagyott terhesen. ha szereted próbáld megmenteni.
2014. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a végre használhatò hozzászòlásokat!igen ahogy mondod az a baj h nem őt látom már hanem egy másik embert de pedig ő az továbbra is csak nagyon sok negatív hatás érte.és bizony azt is bevallom h biztos csökkentek az érzéseim felé de szeretem ugyérzem megér egy pròbát.soha nem voltam az a "majd jön másik" tipus. Èrzem h velem van baj ő igyekszik.viszont énsem vágyom másra mint h ez helyre jöjjön és jol tudjam magam vele érezni.3éves kapcsolatròl van szò nem 2 hònaposròl.egyenlőre szünetet kértem h meg tudjam magam találni mert amég én nem érzem jol magam a bőrömben,vele sem fogok tudni boldog lenni. 25 n
2014. ápr. 2. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:

"egyenlőre szünetet kértem h meg tudjam magam találni mert amég én nem érzem jol magam a bőrömben,vele sem fogok tudni boldog lenni."


Nem tudom pontosan, mit értesz szünet alatt, de ha a párkapcsolatot akarod szüneteltetni, azt EGYÁLTALÁN nem javaslom. Ha meg akarod oldani, azt együtt kell megoldani, nem külön! Ha csak arról van szó, hogy szeretnél pár órát egyedül lenni, azzal semmi gond, de a szünet a szakításra olyan, mint az előjáték a szexre!


Ezt nagyon komolyan mondom, az ilyen játékok általában eltörnek valamit, amit nem lehet összerakni. Az ember ilyenkor kezd el elgondolkodni, hogy hogyan élje tovább az életét, ilyenkor kezd el összetörni a cukormáz. Ha valóban rendbe akarod hozni a dolgokat, akkor NE szüneteltess!!!

2014. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja nem nem.nem olyan szünet h probáljunk ki mást stb.hanem ő is énis elgondolkozunk mit h kéne csinálni hogyan lenne jò.nekem meg plussz problémáim is vannak én most az életben nem érzem jol magam rossz a közérzetem és még nem leszek jobban nem akarom őt rombolni mert ilyenkor egyedül kell lennem.de ez egy hét max kettő.
2014. ápr. 2. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!