Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nincs tekintettel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nincs tekintettel a pókiszonyomra. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyunk, eleinte védelmező hősként lecsapkodta, vagy kidobta a pókokat az autóból. Mostanában viszont megváltozott, igaz más téren is ( nem tisztel már egyáltalán stb). A lényeg, hogy leginkább csak úgy tudunk találkozni, hogy autóban vagyunk, tehát sok időt töltünk ott, legtöbbször félre eső erdős területeken éjjel is. Szóval szexelni is csak ott szoktunk. És folyton bemásznak az ablakon a hatalmas szőrös vastaglábú pókok, amik az erdőben élnek, az ilyenek még csípnek is szerintem. A párom meg kb leszarja az egész szituációt, mikor kiabálok neki hogy ott van egy, és csináljon vele valamit, akkor mintha mi sem történt volna csak bámul maga elé...meg ilyeneket mondd hogy "hadd legyen" "ne hisztizz már az csak egy pók" Ha meg visítva kiugrok a kocsiból, és megmondom neki hogy én ezt nem tűröm tovább és menjünk haza, akkor ő van megsértődve, és ezen sokszor összevesztünk már komolyan. Ez nem hiszti gyerekkorom óta rettegek tőlük, arra sincs bátorságom hogy megöljem őket, mert félek hogy rámugranak.. Egy kis autóban összezárva velük, ez a legrosszabb rémálmom ami csak történhet. Meg most gondoljatok bele, hogy ott vagyunk a sötétben, és észre sem veszem, és belemászik a ruhámba, hajamba, sőt szex közben kitudja hol fut végig rajtam meztelenül, meg csíp meg, borzalmas még bele gondolni is. A komolyan beszéljük meg-megoldást, ne is ajánljátok, mert már csomószor próbáltam higgadtan, de vagy nem válaszol, vagy össze veszünk rajta.
2014. márc. 31. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mond,hogy amíg van pók, nincs szex.
2014. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A barátod helyében amikor kiugrasz az autóból, akkor hagynálak ott téged!!!
2014. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek itt vége kéne, hogy legyen. Már ott nem kóser a dolog, hogy csak az isten háta mögött egy kocsiban van a randevútok. Miért?? Ez mindig is így ment?
2014. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ilyen nagy szőrös lábú pókok vannak az erdőkben? biztos valaki megunta és kidobta...
2014. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"folyton bemásznak az ablakon a hatalmas szőrös vastaglábú pókok, amik az erdőben élnek"


Esőerdőben szoktatok szexelni a madárpókok között kedves? :D Ne túlozz!:)

2014. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondd neki ezt:


Peter! Gondolkodtam és rájöttem...te vagy a pókember! Értettem az utalást és a gumicuccodban akarlak!

2014. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem túlzok, itt egy példa hogy milyenek jönnek be:

[link]


Mindig is így volt, hogy csak autóban randizunk, egyikőnknél sem megoldható a szeretkezés a szülők miatt, el szoktunk menni ide oda, vannak közös programok, dehát szex csak az autóban van, nincs pénzünk szobát kivenni mindig.

2014. márc. 31. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hova jártok? valami rezervátumba?
2014. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Esőerdős területeken?

hát Amerika márcsak ilyen :D

2014. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 199303 ***** válasza:
100%
hat kerdezo en nem tudom hogy milyen erdobe jarhattok..:-D en olyan helyen lakok hogy erdokkel vagyok korbe veve de meg egyszer se lattam hatalmas szoros vastaglabu pokokat :-D
2014. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!