Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy 18 évesen még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 18 évesen még soha nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Már az összes barátnőmnek van, valamelyikőjüknek már több éve. Én meg senkinek nem kellek, pedig állítólag szép vagyok és tetszem is sok embernek, de nem foglalkoznak velem komolyabban. Vajon miért?
2014. márc. 31. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Magadban keresd a problémát, gátlások stb.

De szerintem nem ciki.

2014. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Az ok sosem kívül keresendő. Valami van a személyiségedben, vagy szimplán csak olyan magas elvárásaid vannak, mint az Eiffel-torony.
2014. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Önismeret.. vagy nem vagy annyira hú de szép, vagy van pár tulajdonságod ami taszító.. esetleg sosem jársz el sehová / túl otthonülő vagy.

Nekem is össz-vissz egy barátnőm volt, bár ő majdnem 3 évig, most szakítottunk 2 hete...


F/18

2014. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Kep???????
2014. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem ciki.
2014. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mégsem vagy szép.


De amúgy nem ciki, és felnőtt fejjel ezt beláthatnád könnyedén.

2014. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én is pont olyan helyzetben vagyok mint te. De egyszer majdcsak találunk mi is valakit. :) 18/l
2014. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem ciki. Rengeteg időd van még, hogy rátalálj valakire.

Én 27 vagyok és nekem sem sikerült még igazi komoly barátnőre találnom és nem érzem cikinek.

2014. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki... Ez nem egy verseny. Ha jól értem, még érettségi előtt vagy, szóval még ezután mész majd egyetemre. Fiatal vagy, érezd jól magad a bőrödben, és gondolj arra, hogy ha gimiben nem is, de egyetemen már nagyobb eséllyel találsz párt magad mellé.
2014. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem írhat ilyen lány.
2014. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!