Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak barátomnak fél évre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak barátomnak fél évre?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk. Adtam már neki plüsst, amit nagyon szeret. Arra gondoltam, hogy készítek vlamilyen sexjátékot, arról már volt szó, hogy kéne. De ez snassz, mit adjak mellé? Fényképes bögrére is gondoltam, de az is sablon ajándék kicsit. Fényképet már kapott, tehát az is kilőve.

ötletetek van? köszi előre is


2014. márc. 31. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél éve vagytok együtt, és máris kifogytál az ötletekből? Elég ciki amúgy, hogy már most fel kell dobni a szexuális életeteket... :D
2014. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Fél évre? Semmit..minek?!
2014. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mi adunk tanácsot, akkor csak te adod át az ajándékot... Magadtól gondold ki... Teli a tököm az ilyen kérdésekkel...
2014. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha vannak közös képeitek, akkor abból csinálj egy slideshow-t (képekből összeállított diavetítés szerű kisfilm). Azt szerintem értékelné :) És egy szál rózsa és egy csók. Ennyi bőven elég :) De akár meglepheted egy habfürdővel, gyertyákkal, rózsaszirommal :D

Nem kell túlspilázni, az érzés legyen nagy az ajándék mögött.

2014. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:D hát köszönöm a válaszokat. az hogy sexjátékot készítek nem arra utal, hogy fel kell dobni. Vannak fotóink, de nem valami fotogén, és nincs is annyi, hogy egy album kijöjjön belőle, erre is gondoltam már.

És azért kell fél évre is valami apróság mert szeretem :)) <3

2014. márc. 31. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:

fél év alatt már ennyi mindent adtál neki? minek?

majd akkor évfordulózzatok, ha már években méritek....

semmi értelme havi, negyedéves, féléves meg ki tudja milyen évfordulókat tartani...nem ettől lesz hosszú a kapcsolat

2014. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engedd meg neki hogy análba csinálja
2014. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most nem a szokásaitokba akarok beleszólni, de egyik legjobb barátomék is ezt csinálják minden hónapfordulóba, és hidd el most még fél év után lehet izgis a dolog, de egy idő után már annyira megszokottá/snasszá fog válni, hogy az évfordulótokat már nem is fogjátok olyan izgalommal várni, mint ahogy azt kéne. Szerintem egy idő után már nem is romantikus az ilyen gyakori ünneplés...de persze ti tudjatok :)

(És elnézést, hogy nem adtam a kérdésedre választ)

2014. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Honapfordulokat nem ünnepeltünk, csak Valentin napot. Karácsony volt es neki a szülinapja tehat ezért ment el mar jópár ajándék ötlet.
2014. márc. 31. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl anno elküldtem boltba. Addig gyertyákat gyújtottam, levetkőztem, és amikor megjött, úgy szeretkeztünk egyet:) Tetszett neki. Azóta még egyszer csináltuk így. A nászéjszakánkon:D
2014. ápr. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!