Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2 komoly kapcsolaton vagyok túl, az egyik 2 évig, a másik 1 évig tartott. Eddig semmi problémám nem volt ezzel, de az utóbbi időben valahogy nem tudok úgy ránézni egy fiúra sem, hogy el tudnék vele képzelni mondjuk egy komoly kapcsolatot. Pedig régebben teljesen könnyen bele tudtam szeretni a fiúkba, ha már a belső tulajdonságaik között találtam valami olyat, ami megfogott. A külsőt sosem tekintettem elsődlegesnek. Egyébként 18 éves vagyok. Mostanában olyan fiúk is írtak nekem, próbáltak ismerkedni velem, akik tényleg jól néztek ki, tetszettek is, de nem éreztem azt, hogy akarnék én velük bármit is kezdeni. Valahogy teljesen olyan az egész, mintha már nem tudnék megbízni egy fiúban sem. Az előző barátaim közül az egyik megcsalt, de azon túl tettem magam, ő a legelső volt, és a legutóbbi barátomban teljes mértékben megbíztam, szóval nem hiszem, hogy ez lenne a probléma. Szerintetek?

2014. márc. 31. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülnöd kéne, hogy nem leszel szerelmes minden egyes fiúba, akivel szóba állsz. Ez inkább előny, mint hátrány. Nincs abban semmi rossz, ha nem fog meg egyik se igazán, nem kell, hogy mindenkibe szerelmes legyél.
2014. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az sosem baj, ha nem tudsz egy ellenkező neműben 100%-ban megbízni!
2014. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet rosszul fogalmaztam. Nem úgy értettem, hogy szerelmes leszek minden egyes fiúba akivel szóba állok, hanem hogy ez előtt sokkal könnyebben lettem szerelmes. Most meg már semmi ilyesmi, semmi komoly dolog nem fordul meg a fejemben, max van egy kis vonzalom és vége.
2014. márc. 31. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem baj az ha 2 komoly kapcsolat után most úgy érzed nem tudnád elkötelezni magad. Ez persze nem azt jelenti, hogy soha többé nem fogsz már szerelembe esni. Néha egyébként kell is egy kis szabadság. Hidd el, majd ha jön az igazi, azt úgy is érezni fogod, ettől függetlenül nyugodtan ismerkedj, de ha nem érzel vonzalmat a részedről ne erőltesd bele magad semmibe. Van egy ismerősöm, aki olyan kis naiv, hogy mindig hirtelen szerelembe esik, és eddig sajnos nagyrészt csak csalódott. Nézd a jó oldalat, a te eseted még mindig jobb.

Csak fel a fejjel! :)

2014. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2014. márc. 31. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!