Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit néztek meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit néztek meg először egy fiún?

Figyelt kérdés
És ha bejön a külseje, akkor hajlandóak vagytok közelebbről megismerni, vagy marad a nézegetés?
2014. márc. 31. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A külső megragad, a belső megfog...
2014. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én az arcát nézem először aztán a testét és egy összképet. Ha ez bejön akkor nincs semmi akadálya hogy esetleg közelebbről is megismerjük egymást :)
2014. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 LePeDő ***** válasza:
A szem a legelső, utána a stílus szal egy összkép.
2014. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

#1: a kulso megfog a belso megtart

am a szemet :3 L

2014. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az arcát, az arcbőrét, a tekintetét, a kezét, az összeképet. Ha ápolt a bőre, a fogai és a megjelenése, az már fél siker.
2014. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én először a haját nézem, aztán az arcát, végül a testét.
2014. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
És ha nem látjátok a szemét, mert folyton napszemüvegben van?
2014. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Először az összhatást, majd szépen sorban mindent. :P
2014. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
próbálom megnézni hogy szőrős e az ánusza, egyszerűen imádom a körtét, a betyárkörtét a paksi mogyoróval!
2014. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, régebben úgy volt, hogy ha nekem nem elég magas akkor igazság szerint rá sem nézek.... mármint nem akad meg rajta a szemem. Nem nézek rá férfiként. Ezen az sem tud változtatni ha valami miatt mégis megismerem és aranyos meg édes...de attól még magasabb nem lesz. Szóval nekem a magasság az első.


Ha a magasság megvan ( 185centi felett), szóval minimum fél fejjel magasabb nálam, akkor az arcát nézem meg. Majd a szemeit. Ha tetszik, csak utána jön hogy mégis milyen a testalkata. Nekem csak a nagyon sovány pasik nem tetszenek. Ha nem kigyúrt, vagy van súlyfeleslege, az nem zavar. Ezek után jöhet a többi dolog. Ismerkedés satöbbi... Bár én már nem nézegetek más pasikat. Csak egyet:)

2014. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!