Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Tudnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Tudnátok ilyen kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Kijelenti, hogy nincs ideje a fontos dolgokra, amikbe a magánélete is bele tartozik. Nem érdekli. Neki első a munka. Csak akkor keres, amikor találkozni akar. Akkor jól megvagytok. De azon kívül soha semmiről nem beszél. Sose kérdezi meg milyen napotok volt, vagy hogy vagytok.
2014. márc. 31. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem volt ilyen, de 3 hétnél tovább nem bírtam...


21/L

2014. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én három hétig sem bírnám egy ilyennel...
2014. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:

Nem látom, mitől "kapcsolat" ez?

Neki levezetés a munkából... az OK

2014. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatnak hívják, belemennék, amennyiben épp erre vágynék. Volt is már rá példa. Nekem bejött. Nem volt kötöttség, mellette ismerkedhettem másokkal, ha épp ahhoz volt kedvem, később így is találtam meg a párom, aki miatt véget vetettem ennek a szeretői viszonynak. Nem kell beszámolnunk egymásnak a napunkról, stb. Találkozunk, szexelünk, megyünk a dolgunkra. Nem egymásnak panaszkodjuk el a bajunkat a munkáól/családról/akármiről. Felhőtlen a kapcsolat ilyen szempontból. Párkapcsolati gondokat sem szül, mert az elején tisztázzuk, hogy ki mit akar a másiktól. Én se kérdeztem meg soha attól a pasitól, hogy milyen napja volt, mert nem érdekelt. Az se, hogy hogy van. Ha valami bajunk volt, lemondtuk a találkát, de nem indokoltuk. Szóval nem rossz ez, de csak akkor, ha mindkét félnek hasonlóak az igényei.
2014. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
itt többről van szó...
2014. márc. 31. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leírtál nem lehet több. Max. annyi, hogy beleszerettél és jött a pofáraesés, hogy ő meg nem. Ciki. Lépj tovább, ha így neked nem megy. Senki se tart pisztolyt a fejedhez, hogy vele maradj.
2014. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem párkapcsolat....csak valami olyasmi!!!

Ha lenne valakim a kapcsolatomon kívül, akkor viselkednék így, mert nem akarnék igazán kötődni a másikhoz....a szexkapcsolatok hasonló elven működnek. Minél kevesebbet mond el Neked, annál kevesebbet tudsz Róla és így nem tudsz később közbekérdezni....így kisebb a lebukás veszélye!!!

37F

2014. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!