Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadás?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek azt mondtam tök átlagos a külseje.Teljesen kiakadt még sírt is.Miért?

2014. ápr. 1. 00:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta h őt kérdezd meg mert nem akarja h itt beszéljenek róla.
2014. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kint bőg az erkélyen..mit mondjak neki,hazudjak?
2014. ápr. 1. 00:12
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi, csajok azt szeretnénk, ha a barátunknak mi lennénk a legszebbek :-)
2014. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
1-es le a kalappal előtted. Bárcsak mindenkinek ilyen felfogása lenne... Tudniillik kedves kérdező, még ha az oldal anonim, lehet magára ismer az illető. Másrészt mennyivel korrektebb dolog ezt a pároddal megbeszélni, mint hogy vadidegenek tippeljenek.
2014. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Közös a reg szóval látni fogja.Nem lehet beszélni vele.Sír és én nem értem mi rosszat mondtam.Őszinte vagyok soha semmiben nem hazudok neki.
2014. ápr. 1. 00:15
 6/26 anonim ***** válasza:
szerintem igen valamilyen szinten mert akit szeretsz/szerelmes vagy belé akkor ő neked a legszebb
2014. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet nem szereted eléggé, mert a te bnődnek kell lennie számodra a legszebbnek. Ezt most kompletten értsd nem csak a külsőre.
2014. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Nem értem miért kell olyanon kiakadni, hogy átlagos lenne valaki... Bár én a páromnak sosem tudnám ezt mondani, mert valószínűleg pont azért őt választanám, mert nekem szép. Tegyük fel ha azt mondanám a barátnődre hogy egy átlagos csaj, téged hogy érintene? Vagy azt hogy ő még az átlag alatt van. Akivel együtt vagyok, legyen az párkapcsolat vagy szexkapcsolat, azért teszem mert vonzónak találom, mert számomra SZÉP! Szóval Hülye voltál :)
2014. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szeretem de vannak nála szebbek.De nekem ő kell.Ennyi nem elég?
2014. ápr. 1. 00:18
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem szép a barátnőm, még ha neked nem is tetszene, akkor is ez lenne a véleményem. A barátnőm előtt is felvállalom, hogy megnézek mást és tök könnyen lerendezem, azért vagyok vele mert nekem ő mindenhogy szép! Akik meg elsétálnak előttem, csak külsőleg kapok rávilágítást. Nem utolsó sorban nem 5 percig fókuszálok, hanem 3-4 mp. De nekem akkor is a párom a szép! Jah és sosincs egy rossz szava ez miatt...
2014. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!