Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a párokról, akiknek közös a facebook fiókjuk és úgy minden oldalon közös a regisztrációjuk?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 01:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteges.
2014. ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy túl magabiztosak a kapcsolatukról, szerintem nagy hülyeség, ilyeneket nem szabad megosztani, ha már van.
2014. ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a férfi szemszögéből max azt tudom elképzelni indíttatásból,hogy ő úgysem használ ilyen időrabló sza-rokat,de mivel a csaj ennyire rajta van a dolgon,legalább tudja a jelszót és időnként visszanézi mit okoskodik fent az asszony.
2014. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már kicsit túlzás. Legyen profilja mindkettőjüknek ha szeretnének, de ilyen "Tibi és Ivett Love" szerintem elég gáz... De ez csak az én véleményem. Mi a párommal tudjuk egymás jelszavait, együtt élünk, de az hogy közös fiókunk legyen, vicces :D Elég ha az életetek és a szívetek közös :)
2014. ápr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi magánszférát kell hagyni a másiknak. Ezeknek általában rossz vége van, az emberek nem tudnak összenőni.

Én bele se mennék ilyesmibe és nálam még olyan fiú sem jöhet szóba aki valaha belement ilyenbe.


L19

2014. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sok. Mi a férjemmel külön profilt csináltunk, be is vagyunk jelölve egymásnak házastársként. Ez bőven elég. Attól hogy egy pár vagyunk, házasok is, attól még mi 2 külön ember vagyunk. Nem csinálunk közös profilt. Hülyeség. Nincs titkolni valónk, tudjuk egymás jelszavait, szóval nem rejtegetünk semmit. De ez a közös fb profil már nekem is sok.
2014. ápr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

16 éves kor alatt még oké és aranyos de efelett már nagyon röhejes és értelmetlen. Minden embernek vannak titkai a másik előtt, még házasságban is.

Vagy csak egyszerűen olyan gondjai, ötletei amiket nem a párjával akar megbeszélni hanem mással. Ráadásul, ha például én szeretnék megosztani valamit valakivel akinek párkapcsolata van akkor én csak azzal az egy emberrel szeretnék beszélni nem kettejükkel. Majd elmondja a párjának, ha akarja vagy úgy érzi rá is tartozik.

2014. ápr. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Baromság. Nem tudom, ezt azért csinálják, hogy kettejüknek együtt akkor több ismerőse lenne? Pl. bejelölt egy csaj, először azt se tudtam kicsoda (így volt fent, hogy XY és Péter). Aztán kiderült, hogy ez a Péter a volt kollégám, de ugye én az új párját nem is ismertem. Hát neki mi köze, hogy én miket irkálok, vagy nekem ahhoz, hogy ő miket posztol?
2014. ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyerekes, szánalmas. Vagy fosnak, hogy külön utakon jár a másik...
2014. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztosan van külön e-mailjük, és külön relefonszámuk is.

Dacebook..

Lassan azt érzem, hogy 1 is sok,;-) de ezen tartjuk a arátokkal a kapcsolatot.

Eléglett volna 1 fiók is utőbb..

Mrt annyira nem számit.

E-mailből.. Van közös is.. Amit ertőnknek szánnak aszülők azt oda küldik, vagy olyannak adjuk meg, aki mindkettőnknek szán majd dolgokat..amúgy ez volt az értesítési cím még az esküvőnkre.


Telefon..

Van egy közös mobil teleon, amit kb vezetékesnek használunk, kindig itthon van.. Persze van egyéni számunk is, de nem mindenkinek adjuk meg..


Viszont akiknek minden csak kizárólag közös az fura..

Elég sok dolgot intézek az emailről ami aférjemet nem érdekli, plusz nekem fntos, állással epstb kapcsoatos..

Mindent megtud nézni, ha akar, sosem jelentkezem ki, de még tánan belépőkődomat is ismeri..

De meghagyjuk a masiknak a magánszféráját..

2014. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!