Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret a barátom előretervezni velem?

Figyelt kérdés

Nem évekrõl van szò. Nem azt kértem, hogy döntse el mikor akar feleségül venni és hogy hàny gyereket akar.


Szeretném elõre megbeszélni, hogy kb mikor làtjuk egymàst (tàvkapcs), 1 vagy 2 hét múlva. Mit fogunk csinàlni ha talàlkozunk.


De õ mindenre azt mondja hogy az a jövõ zenéje. Nem akar elõretervezni semmit mert az még messze van, bàrmi közbejöhet, bàrmi történhet addig. Ki érti ezt???


Ez lehet annak a jele hogy nem gondolja velem komolyan és hogy lazàn veszi a kapcsolatunkat? Nem is érdeklem igazàn? Talàn csak így akar szépen lassan lekoptatni??


Szerintetek? 18l, 18f


2014. ápr. 1. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem szeret tervezni, és a spontán dolgok híve.
2014. ápr. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég nagy h.ülyesége, hogy nem akar tervezni távkapcsolatban ez azért érdekes mert ha 1 utcára lakik és sok a szabadidőtök na jó akkor elgondolom átmegyek és kész de így elég érdekes. szerintem elég komolytalan gondolkodás.
2014. ápr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudom elképzelni, ha nem elég erős a kötődése hozzád. Bár lehet kivétel.
2014. ápr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 éves vagy...nagyon fiatal vagy még, szerintem van még időtök ezt kitalálni. Ha ezt nagyon nyomatod, és teljesen ráakaszkodsz, annak nem biztos, hogy jó vége lesz.
2014. ápr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem akar, mert ha tényleg közbe jönne valami váratlan vagy Neked vagy Neki, és addigra meg már bele élte magát abba a dologba, utána csalódik meg fos... :)

Meglehet én se terveznék előre, max elgondolom és nem mondom ki, max 1 nappal az előtt, mikor már biztosabb, mert eddig kb mindig mikor beleéltem magam valamibe csak azért se úgy történt.... :D

2014. ápr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!