Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom álmában beszél, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom álmában beszél, és sokszor nem tudom mire vélni a mondatait?!

Figyelt kérdés

Már többször hallottam, hogy pl ezt mondta: "Nekem mindig az igazat mond, mindig!" "Nekem ne hazudj, a múltkor is hazudtál!"

Olyan, mintha veszekedne, pedig nem nagyon szoktunk. Sose bizalmatlankodik, nem szokott őszinteségen rágódni, nála természetes ez, az elmondása szerint. Én szoktam inkább hangsúlyozni, hogy hozzám őszinte legyen mindenben, sokat is szoktunk beszélgetni, de veszekedni nem. Általában sikerül az esetleges problémákat higgadtan és normálisan megbeszélni. Utána mindig megkönnyebbülten és jókedvűen vagyok, hogy milyen jó párom van, mindent meg tudunk beszélni. Lehetséges, hogy idegesíti hogy sokat szeretnék beszélgetni és többször hangsúlyozom az őszinteség fontosságát? Amikor az ember agya sokat kattog valamin, akkor fordul elő, hogy álmában is erről dumál 1-1 mondatot. Remélem értitek mit akartam ebből kihozni. :)


2014. ápr. 1. 03:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki álmába beszél abban nem egyértelmű semmi és ne keress benne logikát. Nyilván meghatározóak a napi ingereink, de ne nagyon foglalkozz azzal mit motyog vki álmába.
2014. ápr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak fura, hogy olyan határozottan és erélyesen mondja, alvás közben hogy "nekem ne hazudj!" mikor amúgy sosem beszél így... :/
2014. ápr. 1. 03:20
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Fütyülsz, b*szd meg, és hazudsz.
2014. ápr. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberi személyiség egy összetett dolog. Több mindenből áll össze. Amikor ébren vagyunk, a tudatunknál vagyunk, akkor mind aktív, és teljesen kontrollálni tudjuk magunkat,és amilyenek ilyenkor vagyunk, azok vagyunk mi.

Amikor álmodunk, olyankor a méregtelenítés meg sok minden más mellett különböző "teszt programok, újrahangolás és karbantartás" folyik a szervezetünkben. Eme "önkarbantartás" során a legtöbb funkció kikapcsolásra kerül, majd egyenként vagy vegyesen futnak területek tesztjei, akárcsak egy számítógépben. Az agyunk is olyan mint egy computer, csak biocomputer és sokkal bonyolultabb és furmányosabb csoda. Amikor egyes területek aktívak, és a többi, ami ébrenlét alatt meg egyensúlyt tart ki van kapcsolva, ilyenkor történnek furcsaságok.

Amit a barátod mond álmában, azt nem a barátod mondja, hanem egy eltorzított része. Lehet ennek lelki oka, mármint amit mond, hogy pl. bizalmatlan, vagy éppenhogy ő érzi azt, hogy valaki bizalmatlan vele, esetleg régen fordult elő vele valami hasonló, és tudatosan már rég túltette magát rajta, de tudatalatt még nem...stb.


Valószínűleg semmi gond nincs a barátoddal, arról, hogy álmában miket, meg hogyan beszél, arról nem tehet, és nem is tudna ezzel kezdeni semmit.


Szerintem valakivel tudatalatt egy picit bizalmatlan, de ez a valaki nem biztos, hogy te vagy, ugyanakkor a tudatos része lehet, hogy egyáltalán nem ilyen.


Kicsit olyan ez, mint amikor az Űrodesszia: A kapcsolat éve filmben a szuperszámítógépet újraindítják, és ahogy egymás után helyezik be a kazettákat, úgy futtatja le egymás után a tesztprogramokat és beszél az elején még zagyvaságokat, majd minél erősebb lesz a tudata, annál jobban képben lesz. :)

2014. ápr. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!