Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem tönkretett teljesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem tönkretett teljesen. Úgy érzem nem bírom tovább. Az életem kudarc. Nem önsajnálat csak nincs kihez fordulnom. Úgy érzem nincs kiút. Félek hogy hülyeséget fogok csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
órák óta remegek cigizek percenként szúr a szívem a fejem egyik oldalt annyira fáj hogy megőrülök bőgök nem vagyok képes lenyugodni nyugtatója nincs senkinek....
2014. ápr. 1. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, mi történr??
2014. ápr. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Épp mennem kell sajnos, de ha esetleg később akarnál kidumálni magadból bármit nyugodtan írhatsz. Mély levegők, víz ivás és menj ki egy kicsit a hűvös szabadba.
2014. ápr. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

érzem hogy 1 hajszál választ el a megőrüléstől...

az egész életem 9éve egy kudarc csak a rossz.most az exem.lefeküdt a 'barátnőmmel',egy másikat pedig fűzött az exének KÖNYÖRGÖTT hogy találkozzanak.úgy érzem hogy nem sokáig bírom tovább:(

2014. ápr. 1. 05:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne tegyél magadban kárt!!!!
2014. ápr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Má ne is haragudj. De másnak nincs hol laknia vagy épp nincs mit ennie. Szedd már össze magad! Elhisszük hogy sz*r a helyzet de nem kell összeroskadni a nyomás alatt. Szorítsd össze a fogad és lépj túl rajta. Keress valami más életcélt a pasid helyett
2014. ápr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? Szerintem nem lehetsz olyan idos meg. Osszpontosits a munkadra e ne cigizz tobbet. Nem old meg semmit. Lehet hogy mos ugy erzed, de nem old meg semmit.

Amit tehetsz: ne igyal! Ne cigizz! Azzal csak rontasz a helyzeten plane ha kart teszel magadban. Es a fajdalom mindig rlmulik. Tudom ugy erzed most nincs kedved semmihez es csak fekudnel elni sincs kedved.. De osszpontosits mostmar masra a munkadra a sportra(jo feszultseg levezeto), keress uj hobbit, dolokat aiket edig nem csinaltal. Fordulj a vsaladodhoz barataidhoz. Idovel jobb lesz. Sok emberrel igy van ez.. Egyszer fent egyszer lent...

2014. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fél év múlva más pasi oldalán már csak távoli emlék lesz.

Most megéri neked idegösszeroppanást kapni egy csaló miatt, aki nem is szeret, mikor valaki éppen rád vágyik?!

Én inkább pezsgőt nyitnék hogy felnyílt a szemem és nem pazarlom a drága időmet egy ilyen ürgére.


Ahelyett, hogy ivással töltöd az időt, inkább a cuccai ajtó elé pakolásával többre mennél.

Hej, ha az én barátom lenne. XD

2014. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És elmondanám mindenkinek, hogy mit csinált. Hagy égjen a képe!
2014. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!