Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok azokról a nőkről, akik nem akarnak gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Negatív dolognak számít? Csak mert én nem akarok szülni.

2014. ápr. 1. 09:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a volt szeretőm nem akart. Ő élvezethajhász és elkényelmesedett. Ami nem baj, de 50 éves korában biztos meg fogja majd bánni... Nem tudom a korod, de 30ig normális ha nem akarsz, de ha nem gondolod meg magad később az már gond. Gondolj bele ha Anyukád nem akart volna megszülni most nem élnél...
2014. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan férfiak, akik szintén nem szeretnének gyereket. Ha tisztességes vagy, és egy komolyodó párkapcsolat elején tisztázod ezt a másik féllel, hogy neki legyen lehetősége mérlegelni, akkor nincsen semmi gond. A baj akkor van, ha évek múltán jelzed, hogy ja amúgy te nem akarsz gyereket.
2014. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
50%
Én sem akarok, elborzaszt az egész. A férfiak semmit, a családoddal kell majd megbírkóznod ezzel kapcsolatban. És olyan férfit kell keresned, aki hasonlóan gondolkodik.
2014. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

semmi rosszat.


30+F

2014. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok. 3 éve élek kapcsolatban, tudja a párom, hogy nem szeretnék és elfogadta. Ő úgy van vele, hogyha lesz lesz, ha nem nem. 38 éves.
2014. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindenkinek magánügye, hogy akar-e gyereket. Önmagában az, hogy szeretne-e vagy sem, nálam nem minősíti a nőt. Sokkal inkább minősíti az, hogy ezt hogyan adja elő. Ha képes azt mondani, hogy nem akar gyereket és kész, akkor semmi bajom vele. De mikor a feminizmus istenasszonya előbújik rejtekéből és 2-3 Cosmo után elkezdi fennhangon szidni a gyereket vállaló nőket, előadva, hogy az ő egyénisége és szépsége többet ér annál, hogy holmi ordító vakarcs miatt tönkretegye, annak jár a szívlapát.

(extrémnek hangzik a példa, de hallottam már ilyet)

Tehát önmagában az elhatározás nálam nem probléma (már csak azért sem, mert én sem szeretnék gyereket), csak ne menjen át a dolog kényszeres indokkeresésbe és a gyerekes nők gyalázatába.

2014. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
29%
Èn sem akarok szülni. Èn örökbe akarok fogadni, és egyedül felnevelni, férfi nélkül.
2014. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Noydra ***** válasza:
17%
GyávaBiológiaiSelejt
2014. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Noydra ***** válasza:
37%

Most olvasom csak, hogy "elborzaszt az egész"

Micsoda? A természetes szaporodás, fajfenntartás, gyereknevelés?


Egy újabb 0%os komment reményében az összes ilyen nőt fejbelövetném, gondolkodás nélkül.:D

2014. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
40%
Én leginkább nem gondolok rájuk.
2014. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!