Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért törölte ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért törölte ki a "szexi" képeket rólam a telefonjából?

Figyelt kérdés

A barátom csinált pár erotikus képet rólam, annyira nem durvák amúgy, és szerintem egész jól sikerültek. Van egy ilyen app, ami lekódolja a kiválasztott képeket, azzal voltak védve. Aztán kitörölte az összeset, és azzal indokolta, hogy nehogy meglássa valaki :(

Nem csináltam belőle óriási problémát, de azért rosszul esett. De amúgy hogy látná meg bárki, ha csak kóddal meg külön alkalmazással lehet megnézni?:S Nincsenek is rólam ilyen szexibb képei, pedig csináltam/csinálok neki szívesen, de mindig kitörli őket, vagy le sem menti.

Biztos én látok bele többet, mint amit kéne, de na. :D


2014. ápr. 1. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Óvatos! Nincs ezzel semmi baj!! Inkább ezt tegye minthogy mutogasson mindenkinek!
2014. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű az indok: azért törölte, "hogy nehogy meglássa valaki".


Nem kell ebbe többet belelátni, ennyi az egész.

Hiába van akármi is lekódolva, valami véletlen során ahhoz lehet hozzá tudna férni valaki, a legbiztosabb, ha inkább törli őket, a helyedben csak örülnék neki.

2014. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
örülnél neki, buta liba..
2014. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Persze, örülök neki, hogy nem mutogatja. :D De volt már olyan, hogy megmutatta a legjobb haverjának. Mármint nem küldte át neki, csak így a kezéből. Ez rosszul esett, de ebből se csináltam ügyet, mert örülök annak, ha büszke rám. :D Amúgy már 3 éve együtt vagyunk, és közös a baráti társaságunk is... Nem tudom, csak olyan ellentmondásos a dolog, mert amúgy nagyon tetszik neki az alakom.


#3: te aztán jó nagy IQ fighter vagy barátom :) inkább fogd be.

2014. ápr. 1. 10:02
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Jobban szeretnéd Magad a neten viszontlátni?

Nem hiszem, hogy ezt egy telefonba kéne tárolni,amit ellophatnak vagy esetleg kikerülhet a kezéből!!!!

Szerintem nincs okod féltékenykedni, csak elővigyázatos. Ha minden képedet kitörli a telefonjából az már intő jel!!!!

2014. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen lennék a helyedben. Nekem az a bajom, hogy nem akarja kitörölni a rólam készített képeket. Volt pár veszekedés és akkor mondta, hogy felteszi a képeket a netre meg ilyenek. Nem tudom, hogy tényleg megtudná-e tenn, de nagyon megbántam, hogy hagytam megcsinálni a képeket.

19/L

2014. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nálad okosabb vagyok diplomásan ;) ezért nem készítek ilyen képeket, mert nem jön jól még egy buta nőnek sem, ha kikerül az internetre szakítás után


30+F

2014. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Úgyis a Napiszaron köt majd ki az a kép.
2014. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nektek csak az a két véglet létezik, hogy egy pasinak vagy

-nincs ilyen képe a barátnőjéről

-kirakja a netre

???:D

Én megbízok benne, nem rakná ki, akkor sem ha összevesznénk. Volt hogy szakítottunk 2 hónapra, nagyon durván, és egyik képemet sem pakolta ki sehová, pedig lett volna mit.

2014. ápr. 1. 10:52
 10/18 anonim ***** válasza:
ha elhagyja a telefont, odaadja valamelyik másik haverjának valamiért, stb. felkerülhet a netre
2014. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!