Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Összejöhet egy 16 éves lány egy 28 éves pasival? . Volt már valakinek ilyen kapcsolata ahol ennyi volt a korkülönbség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 16:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen férfi vagy pedofil, vagy valami más betegsége lehet, de hogy nem épp elméjű, az 100%.
2014. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Ha gondolod priviben beszélhetünk. A párom 37 én 19.
2014. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem működne.

1-es 16 éves hol kislány már? Azt se tudod mi a pedofil.

2014. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

Összejöhet, de mindkettőnek van valami lelki "defektje", az biztos. Hogy ezt együtt meg tudják-e oldani, ha a kezdeti örömködős/szexelős fázison túlesnek, az már más kérdés.

Mindenesetre nagyon nem ideális ez a korkülönbség (a lány fiatalsága miatt).

2014. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
44%
valami beütése van a pasinak az biztos
2014. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
40%
Egy 85%-os hogy mondhat ekkora baromságot??? Semmi gond, teljesen normális dolognak tartom.
2014. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Az ilyen férfi vagy pedofil, vagy valami más betegsége lehet, de hogy nem épp elméjű, az 100%.--szerintem te magadra gondoltál!
2014. ápr. 2. 16:17
 8/36 anonim ***** válasza:
46%

Azt nem értem, hogy miért pontoztak le. Egy féltő apa vagyok és ha kell, büntetéssel tartom vissza, de inkább haragudjon, mint hogy nagyszülő legyek. Még nincs itt az ideje, hogy gyereke legyen. Persze, nem tarthatom vissza örökre, de egyenlőre még igen. Majd ha 18 lesz, akkor már nem. De addig akit én megismerek és engedélyezek. Nem egy szexmaniás, link senkiházi. És nem olyan, aki majdnem 2-szer annyi idős mint ő. Nem és kész.

Mellesleg mivel a VÉLEMÉNYT kérdezték, elmondtam, hogy NEKEM EZ A VÉLEMÉNYEM. Tetszik tetszik, nem nem. Nem kell leértékelni vélemény kérdezés esetén. Én csak féltem őt.

~ 1-es voltam

2014. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Értem,akkor szerinted minden 28 éves egy szexmaniás, link senkiházi.Köszönöm az értelmes választ apuka!
2014. ápr. 2. 16:24
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden 28 éves, hanem az olyan 28 éves, aki tinilányokat szédít, ahelyett hogy a saját korosztályában fogna magának nőt. Azért értő olvasni tudjunk már.
2014. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!