Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy rá fogok érezni,de mégis milyen?beszívja a felső avagy alsó ajkam ?leírná valaki esetleg üzenetbe?kérlek fontos

2014. ápr. 2. 18:43
 1/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Sosem csókolóztam még. 15/L
2014. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Smárolnék. F
2014. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használjátok már azt a tetves szétb**ott keresőt a széttekert k**va életbe! Minek naponta 2 ilyen kérdés? Miért nem lehet keresni? Gyorsabb, mint kiírni egy kérdést.
2014. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megmondom: Nekem 0 tapasztalatm volt az elsőnél (természetesen :D ) és én is utánanéztem hogy hogy meg ilyenek, hát de azért mégiscsak a fiúra vártam, nem én kezdeményeztem így "vezetnem" se kellett. Az enyém egyszerűen vicces volt. Bénáztam :D Nagyon. Leblokkoltam és nem tudtam hogy mi a franc meg furcsa volt meg minden. Ezután pár percnyi beszélgetés után újra megcsókolt és ugyanolyan béna voltam. Úgy éreztem hogy én vagyok a legszánalmasabb csaj a földön hogy ez se megy, mert nekem nem jött ösztönből :D Ami vicces, hogy az utána lévő talin (pár nappal később) meg már keményen csókolóztunk és tökre bevadultam meg minden... Tehát mondhatni belejöttem. Úgyhogy fiatalok, no para, ha első nem a tengerparton naplemente előtt sül el, és nem tökéletes, nem gáz. Nevessetek egy jót, úgyis belejöttök :)
2014. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.: tisztába van vele midnenki de minek offolsz?erre senki se kíváncsi:'(

köszönöm az utolsónak:)

2014. ápr. 3. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tisztában van vele mindenki akkor miért nem keresel? Ne oltsd magad.
2014. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!