Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban a férfi boldog, szereti a nőt és mindent megkap tőle, akkor is előfordul h megcsalja? Ha igen, bűntudata lesz és meglátszik rajta?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért csalná meg?
2014. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Vannak, akik nem bírnak a vérükkel, akik csak a kaland kedvéért járnak félre.

De az ilyesmi ritkán derül ki, általában jól titkolják akár évekig, évtizedekig.

2014. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, én úgy képzelem h a férfiakban benne van az az "ösztön " v mi, h nem bírnak a ......
2014. ápr. 2. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, ha szeretek valakit és kétségek nélkül vagyok mellette, akkor eszembe se jut, hogy más férfiakra/nőkre nézzek.
2014. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noydra ***** válasza:

Szerintem ha minden rendben van és szereti is a nőt, kevés az a férfi aki félrelép.

Persze van, aki alapból olyan, hogy 2-3 csajt tart mindig mellette...

2014. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha minden rendben van, akkor is félre lép, ha olyan a természete. van aki egonövelés céljából, vagy mert azt hiszi, hogy az olyan menő dolog...
2014. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nők is vannak ilyenek? én nő vagyok, de ha szeretek vkit eszem ágában sincs megcsalni, még ha adódna a helyzet akkor sem..nem tudnék elszámolni magammal utána...
2014. ápr. 2. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már több hűtlen feleséggel találkoztam, de férjet egyet sem ismerek, aki félrelépett volna...
2014. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!