Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes lányok/nők, ha egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok/nők, ha egymás társaságában vannak, miért viselkednek lenézőbben, miért nézik le az éppen egyedül lévő férfit?

Figyelt kérdés

A kérdés nem minden lányra/nőre vonatkozik, hanem azokra, akik ha együtt vannak, mondjuk ketten-hárman-négyen, megváltozik a magatartásuk. Nem csak én tapasztaltam már, a haverokkal sörözés közben is tárgyalgattuk, hogy ha a mi társaságunkhoz odaülne váratlanul egy lány, kicsit megszeppenve ugyan, de szívesen fogadnánk és egyáltalán nem lennénk bunkók, elutasítóak. Ellenben ha a lányok vannak többen, akkor gyakorlatilag már a legelején egy vastag falat építenek maguk köré azzal, hogy feltűnősködni, vihorászni kezdenek, dinamikusabb kéz- és testmozdulatokat végeznek, valamint gúnyos megjegyzéseket tesznek az éppen arra járó férfira (például utcán, parkosított téren padon 2-3 lány üldögél, és fikázzák a srácokat, vagy ugyanez szórakozóhelyeken stb.)


Na most olyan lányokról van szó, akik külön-külön, ha egyedül vannak, meglepő, de tök normálisak, tök jól el lehet velük beszélgetni bármiről, viszont ha összeverbuválódnak egy kisebb társaságba, akkor teljesen idiótán viselkednek. Nálunk férfiaknál úgy tapasztalom, hogy ez nemigen fordul elő, mert mint azt fentebb írtam, ha becsatlakozik egy férfitársaságba egy nőszemély, a férfiak általában szívesen fogadják ezt a közeledést, még akkor is, ha az első percekben kicsit furcsának is vélnénk.


Szóval nemigazán értjük, hogy egyes nők miért kezdenek ilyen hülyén viselkedni. Ti is tapasztaltatok már hasonlókat?


24/F


2014. ápr. 2. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kétszínűek.
2014. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nemnél előfordulnak ezek a dolgok.
2014. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És van rá valami ésszerű magyarázat, hogy ez a fajta viselkedésbéli változás mi célt szolgál?
2014. ápr. 2. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Felveszi az épp aktuális társaság "feelingjét" és így próbál beilleszkedni. Mondjuk nekem már megvan arról is a véleményem ha valakinek ilyen "fikázós" barátnői vannak. Madarat tolláról...
2014. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg mindkét nemnél előfordul, én rengetegszer láttam már azt is, hogy (főleg fiatal) srácok csoportba verődve mindenféle undorítóságot kiabáltak egy-egy magányos, arra tévedő lányra, aztán meg egy-egy srác közülük, ha egyedül volt, úgy meg volt szeppenve, mint valami nyuszi.


Én csürheszellemnek hívom ezt. Ha többen vannak, bátrabbak és "menőnek" érzik azzal poénkodni, hogy megjegyzéseket tesznek másokra. Nem túl intelligens viselkedés.

2014. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Csordaszellem, a kutyák is hamarabb emberre támadnak, agresszívebbek lehetnek ha összeverődnek falkába.
2014. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!