Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi nyomorékként párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi nyomorékként párkapcsolatban? 20l

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint fél éve vagyok kapcsolatban, ami egyenlöre távkapcsolat.

Elméletileg minden rendben, de én rengeteget szenvedek a saját hülyeségem miatt. Állandóan azon parázok, hogy ok nélkül elhagy. Ennek sajnos a neveltetésem az oka. Apukám kb 4 éves korom óta büntetett és vert meg ok nélkül, mert egyszerüen élvezte. Akkoriban állandó rémálmaim voltak arról, hogy börtönbe kerülök, ahol a börtönörök ok nélkül megvernek és molesztálnak.

Állandó feszültségben nöttem fel, az egyetlen, amire megtanítottak, az gyülölni önmagam. Anyu azt mondta, kicsiként szép arcom volt, és egész jó felfogásom (már 5 évesen mehettem volna iskolába) , és aggódtak, hogy elbízom magam, ezért folyton megaláztak, hogy alacsonyan tartsák az önértékelésem.

18 évesen volt elöször kapcsolatom, mert addig egyszerüen nem tudtam viselkedni a fiúk közelében apukám miatt.

20 éves vagyok, kitünöen végeztem a gimnáziumot, 3 nyelven beszélek folyékonyan, most tanulom a negyediket, egyetemre járok. Állítólag szép az arcom (játékbabás), különleges a kisugárzásom.

Mindezek ellenére félek a boltban kérni valamit, köszönni az utcán, megszólalni órán, és hasonlók.

A kapcsolatom miatt állandó bennem a pánik, vajon mikor dob ki.


Meg fogok még valaha változni?


2014. ápr. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább szeret a párod? Érzékelteti rendesen? Mert ha nem, akkor csak azt tudom mondani, hogy egy olyan férfira van szükséged, aki nőt tud csinálni belőled. Ennek a reveptje a gyakorlatban íródik meg. Ne kérdezd!
2014. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szépek a szüleid. Rájuk férne egy verés.
2014. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj szakemberhez. Elég komoly romboló tevékenységet folytattak a szüleid anno, és ez csak úgy magától nem fog rendbe jönni. Nincs ebben semmi szégyellni való, olyan korban vagy, hogy ez egy jó szakember, pszichológus segítségével még simán visszafordítható.
2014. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gömbicica ***** válasza:

Ha már felismerted a dolgot, akkor nem kérdés hogy megváltozol-e.

A megoldás benned van.

Szeresd magad, irod egyetemre jársz nyelveket beszélsz. akkor meg? probléma?

Ne félj senkitől!!!! ne legyen kisebbrendsüségi érzésed soha!!! szégyelje bocsánat magát az a szülő, aki igy nevelt gyereket ( ne haragudj(

2014. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!