Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatlan vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 22 éves vagyok, de még nem volt barátom. Ennek oka, hogy mindig olyan embereknek jöttem be, akik nekem nem voltak az eseteim. Akik nekem bejöttek, ők rám se bagóztak. Szeretnék barátot magamnak, de szűk az ismerőseim köre, emellett nem járok bulizni. Mit tegyek?
2014. ápr. 2. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Az első lépést már megtetted.


Privát áradat. 3...2...1...

2014. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyűjts tapasztalatot.
2014. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megszórjalak egy kis...tapasztalattal? :D
2014. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez csak férfibe meg 1 kicsit fiatalabb 18F, de erre nekem is jólenne vmi tipp. :D
2014. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!