Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom elfelejteni az első nagy szerelmet ?

Leírom röviden.Hét csodás hónapot töltöttem a barátnőmmel de volt egy srác akinek bejött és elég sokat dumáltak ami nekem nem tetszett. Valentin napon összevesztünk a barátnőmmel és este elment egy buliba ahol ott volt az a srác is, akkor találkoztak először élőben.Másnap reggel jött az üzenet hogy smároltak és vele jobban érezte magát egy este mint velem hét hónap alatt.

Azóta azzal a sráccal van.

Hogyan tudom túl tenni magam ? Mi segít ?

Nagyon nagy szükségem van a segítségetekre mert még mindig szeretem a lányt.

Köszönöm szépen.

18/F



2014. ápr. 2. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát, könnyű biztos nem lesz.

Önsegélyezés. Ennek lényege, hogy tudatod magaddal, hogy egy ember nem ér meg ennyit, 7 milliárd ember él a földön, sokkal különbet találsz.

Mindez kellett ahhoz, hogy közelebb kerülj az igazihoz.

Ne szenvedj egy olyan ember miatt, aki szabályosan átgázolt rajtad.


Nálam bevált, és ne hallgass romantikus zenéket, stb,

2014. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akár mit csinálok eszembe van, akármit hallgatok eszembe van. vele kelek vele fekszem :(
2014. ápr. 2. 22:32
 3/11 anonim válasza:
Azért ez rohadt nagy szemétség volt, hogy ilyet írt. Ne törődje vele, probálj szerezni egy másik lányt, akivel boldog leszel. Az a legjobb bosszú, ha boldognak látnak az ellenségeid.
2014. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

amit NE!!! tegyel:

-ne(ez nem duplatagadas,csak fokozom!) vesd bele magad egy ideig uj kapcsolatba

amit tegyel:

-sportolj,mozogj

-kezdj el egy uj hobbit

-legyel a barataiddal

-kevesebb facebook

-kezdj bele egy vicces sorozatba(pl: Jobaratok:))


amugy a csaj meg ra fog jonni,hogy hibazott;)

2014. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Két lánnyal próbálkoztam azóta...egyikkel sem sikerült még egy pillanatra sem elfelejteni Őt...
2014. ápr. 2. 22:42
 6/11 A kérdező kommentje:

Boxolok és kondizok, Így jártam anyátokkalt nézek...ezekkel nincs baj:)

És én is remélem rájön

..:)

2014. ápr. 2. 22:44
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:

Ne erőltesd a barátnőzést most még, neked okozott ez nagyobb sérülést ki kell heverned, majd utána. Amúgy elég undormány egy csajszi volt, nem elég, hogy ilyen szépen lecserélt még ezzel az üzivel szándékos lelki sérülést is okozni akart, más kérdés, hogy valszeg süket duma amivel vissza akart neked vágni valamiért. Foglalkozz magaddal, jön ő még a te utcádba később.

26F

2014. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Közhely, de az idő megoldja. Idővel majd másra koncentrálsz, egyre kevesebbet nézed a facebook-ját, stb.
2014. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azon vagyok minden erőmmel, hogy elfelejtsem :)

Más lányokkal hiába próbálkoztam, mert volt aki azt tanácsolta, hogy egy másik lány segít felejteni, de nem...nem ment.

Remélem minél hamarabb felejtek :)

2014. ápr. 4. 20:55
 10/11 anonim válasza:
Ne felejteni akarj, hanem tanulni a hibákból, mert őt soha nem fogod elfelejteni, 30 év múlva is emlékszel majd rá, h ő volt az első szerelmed...
2014. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!