Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nevezhető megcsalásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nevezhető megcsalásnak? Hogy rendeznétek ezt a fejetekben? Meg a sráccal beszélnétek ezután?

Figyelt kérdés

részegen smároltam egy fiúval, aki nem a barátom, magyarul megcsaltam. fogalmam sincs miért tettem ezt, én nagyon szeretem őt, de néha vágyom arra hogy mással legyek, mert 1,5 év az hosszú idő és csak vele voltam vagyok a mai napig, de nemértem magamat


a történet annyi hogy buli volt (barátom nem jött el, barátnőimmel indultunk el.) ittam, találkoztunk, ittunk, aztán rosszul lettem..amikor már haza kellett volna mennem, de nemtudtam, összekapart, és náluk aludtam. mint kderüt annyira be voltam állva hogy arra sem emlékeztem hogy részegen szerelmet vallottam neki, és smároltunk, sőt többet is akartam de ahhoz túl részeg voltam ( fantáziátokra van bízva ..) foszlányok vannak hogy a combomat simogatja de tényleg semmi nem ugrik be.

eleinte azt hittem hogy kamuzik, és meg akar szívatni hogy elcsesztem az estéjét, de sajnos elképzelhető, hogy ez mind velem történt..


2014. ápr. 2. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egyszerű a képlet, nem élted ki magad... sztem dobd a pasit!
2014. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az a rohadt elkötelezettség... Sok lány ilyenkor szembesül, hogy még sem olyan lila köd a hosszútávú kapcsolat.
2014. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
amugy nagyon bírom ezt a srácot, de azért nem dobnám fel az eddigi életem....
2014. ápr. 2. 22:50
 4/15 anonim ***** válasza:
megcsALÁS
2014. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

eldöntöttem hogy ezt inkább nem mondom el a barátomnak, mert ebből semmi jó nem származik

de ha ránézek, sírni tudnék hogy átverem

2014. ápr. 3. 01:24
 6/15 anonim ***** válasza:

Milyen kis féreg vagy.

Megcsaltad, és nem vagy képes vállalni a felelősséget.

Minden másodpercben hazudsz a barátdnak. Hazugságban tartod, mert önző vagy felvállalni a tetted.

Hát gratulálok.

UI: Én is másfél éve vagyok a barátommal, előtte nem is volt más, mégsem vágyok arra, hogy mással legyek. Nem is szereted azt a srácot...

2014. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha meg tudtad csalni, vállaldd is a következményeit! Férges tinik.rv@!
2014. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hadd találhasson egy normálisabb lányt!
2014. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
senki sem szent, én sem. nem vagyok férges, sem tini, de még qurva sem. de sajnos nem vagyok képes elmondani neki, mert én mindig úgy tartom hogy nem is történt meg, csak szívatásból mondta hogy elgondolkozzak magamon, hogy játszom a kétszínű kendőt.
2014. ápr. 3. 12:56
 10/15 anonim ***** válasza:

és ha pont úgy mondanád, ahogy van? hogy részeg voltál, és a srác azt mondja, hogy volt valami, de nem emlékszel. nem akartál rosszat, legközelebb vigyázol, meg ne haragudjon.


nem vagy féreg. azt tudjad, hogy a bizalmat az moshatja el, ha elmondod. de megértem, hogy nem akarod becsapni. én egyszer csaltam, tartottam a szám, pár hónap múlva meg szakítottam a semmibe. mert rájöttem, hogy ha ez megtörténhetett, akkor mást akarok, vagy mást is.

2014. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!