Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cinkes, ha kitartott, eltartot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinkes, ha kitartott, eltartott nő vagyok? Szerintetek meddig jó ezt csinálni? Nektek család mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

Én most őszintén leírok mindent, kérdezhettek nyugodtan, ha valami nem tiszta. Ameddig én tisztelettel és rendesen írok neked, addig kérlek te is így tegyél!


20as éveim elején járok, sosem dolgoztam igazán, max. ha kellett tényleg valamire nagyobb összeg és a szüleim nem akarták kifizetni. Sok szorgos ember talán azt gondolja most de egy ingyen élő kis k.urva vagyok.. Megértem őket. Csakhogy van egy életszemléletem; a saját szememmel láttam, amint a szüleim (tizenéves koruktól kezdve) kidolgozták a belüket, fizikailag széjjelcseszték magukat, gyógyszert szednek stb. csakhogy némi aprópénzhez jussanak ebben a csóró világban, na én ettől rosszul vagyok. Persze a kb. 20 év alatt, már tartanak valahol, de én nem akarom az egész életemet azzal tölteni, hogy fizikai munkákkal keressek havi 1-2 száz ezret és egy 50 nmes bérházba lakjak. Ez szerintem szánalmas. Van, akinek ez már maga a valóra vált álom, mert a 0-ról indult, de nekem nem ez az élet.


Én régen full őszintén megkérdeztem a családomat, hogy ha kitartott nő vagyok, milyen véleménnyel volnának rólam. Apukámmal az élen mindenki azt mondta, hogy ha én erre vágyok, akkor semmi akadálya, de arra figyelmeztettek, hogy a milliomosok gyakran piásak, agresszívek vagy hasonlók, ezért vigyázzak, hogy kivel állok össze.


Őszintén mondom, hogy kitartott nőnek lenni a világon a legjobb, pláne, ha egy rendes, munkamániás palit fog ki az ember,mint én. Mindent megkapok, ami csak pénzen vehető, egy ilyen férfit nem kell őszintén szeretni és az én barátom is tudja, hogy színészkedem, de mivel jól csinálom, már-már beveszi. Egyfolytában melózik, cégvezető, sokszor bent alszik az irodájában és semmit nem vár el tőlem az ég világon, csak hogy játsszam el, hogy szeretem, ha van ideje rám, foglalkozzak vele és a céges ügyeken kívül mindent én intézzek. Ja meg el kell viselnem, hogy más témája nincs soha mint a munka.... mi van a munkában, hogy állnak a projektek, mi volt az nap a melóban, mennyi pénzt sikerült profitálni (bár ez a rész mindig érdekel, innen tudom, hogy mennyit kapok),stb.


Teljesen bízik bennem, mert minden kártyáját odaadja, nála általában kp. van, pénztárcájából is bármennyit kivehetek. A kapcsolat elején letisztázta velem, hogy ezt várja el tőlem; legyek határozott, szerető, gyengéd, követelőző, őszinte és egy domina, mert neki ez a fétise. (aki nem tudja mi az a femdom nézzen utána.. gyakorlatilag azt kérte, legyek az úrnője, ő meg a csicskám, ezért "él") Eléggé betegesnek hittem először, aztán rájöttem, hogy baromi jó életem van mellette és nem is unatkozom. Egy tök szép villában lakom, gyakorlatilag egyedül, mert heti 2-3 x jár haza, mindig nekem kell bemennem hozzá az irodába. Egész nap vásárolhatok, barátnőimmel lehetek, szüleimmel lóghatok, bulikba járhatok. Mintha szingli lennék, csak valaki hátulról több millióval támogat. Egyszer unalomból átmentem a szüleimhez és anyámmal együtt átterveztük a házukat. Az egészet felújítottuk, kibővítettük, full megváltoztattunk mindent, amit én fizettem és észre sem vette a barátom, hogy több millió elment a kártyájáról... azóta se tudta meg, rá sem kérdezett.


Szerintem én nem teszek rosszat. Én élvezem, hogy kihasználok egy milliomost, aki pont ezt várja el tőlem, hogy irányítsam, és mindenről én gondoskodjak otthon, cserébe akármennyit és akármire költhetek. Családom nem bánja és ezzel nekik is egy csomót adhatok, amivel meghálálom, hogy eddig mindent megtettek értem. Csomót utaztam és nyaraltam már velük meg a barátaimmal is.


Nem értem azokat, akik szerint ez rossz dolog vagy szemétség. Tudja, hogy nem ő életem szerelme és azt is, hogy ha elvenne, akkor csak a pénze miatt mennék hozzá. Én tisztán játszom ezt a játékot,mégis olyan meggyőzően, hogy már mondta nekem a párom, elhitte, hogy imádom őt. Aki azt mondja, hogy rossz dolog a kitartottság, az valahol biztos féltékeny... Azért hülye sem vagyok, tudom hogy egy nap elválnak útjaink, amikor én már családot és egy szerető férjet akarok, épp ezért én rengeteg pénzt is teszek félre, amiről csak a szüleim tudnak. Konkrétan az apám kártyájára utalok mindig.


kb. 30-35 éves koromra elakarok szakadni az érdekpasiktól és addigra már annyi pénzem lesz, hogy én tarthatnék el valakit (persze hülye lennék, ha megtenném..). Ezután akarok olyan férfit, aki szeret is és ha vitatkozunk el is mondjam a véleményemet,mert most azért fogom vissza magam, mert úgysem érdekel általában a téma,meg mert inkább eljátszom, hogy besértődöm, amiért a kedves párom ad egy köteg pénzt, hogy jobban legyek. Akit szeretek és elvárnám, hogy tiszteljen, attól a bocsánat kérés esne jól, de tőle nem számít, mert engem ebben a kapcsolatban tényleg csak a pénz érdekel. Ki akarom élni magam mellette és bárki pénzes pasi mellett, amíg "fel nem növök" és utána háziasszony akarok lenni, aki főz,mos, takarít, gyerekeket nevel, háziállatot tart (az mondjuk most is van, de szeretnék egy lovat majd, mert imádok lovagolni), ház körüli munkákat végez és ilyenek. Szóval sosem akarok dolgozni, elvárom, ha én minden összegyűlt pénzemet beleviszem egy rendes kapcsolatba, akkor a férjem viszont dolgozzon! Nekem így tetszik az életem és így tervezem. Van, aki örök életére pincér, kőműves, bányász, szakács, kukás vagy boltos akar lenni, mert megvan elégedve havi 100 fttal és megtud belőle élni. Nem nézem le az ilyeneket, én becsülöm, hogy dolgoznak, de én sosem tudnék így élni...



2014. ápr. 3. 00:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
69%
hát ha neked igy boldog az életed. mindenki maga dönt mit hogy csinál. neked kb ez a "munkád" hogy eljátszod mennyire szereted elvagy stb. vannak nők akik igy élnek mint te és látod vannak ilyen pasik akik ilyen nőre vágynak hát akkor mindenki nyert ennyi. én pl inkább dolgoznék 1-2 száz e ft ért és lenne egy szerető párom mint így éljek de kinek mi.
2014. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:

A pénz nem minden... sőt.. egy cég, egy élet dőlhet romba egy rossz pénzügyi, vagy más döntés miatt.. én meg így nem tudnék élni mint te. De én se ítéllek el, ahogy te sem ítéled el a másik tábort.


Én erősnek érzem magam attól, hogy mindent a saját kezemmel teremtettem meg magunknak, a saját (nem fizikai!) munkánkból, jobban is becsülöm a pénzt, és a saját erőt. És büszke is vagyok minderre.


Ezt a kérdést majd tedd fel magadnak pár év múlva, hogy "cinkes volt-e kitartott nőnek lenni 30-25 éves korodig?"

2014. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
91%

Rendben van, amit írsz, de mi van ha 28-30 évesen úgy alakul, hogy szétmentek a pároddal, te meg munka és tapasztalat nélkül ott maradsz egyedül? Amíg eltartanak, oké, de ez a kártyavár könnyen összedőlhet és akkor koppanhatsz. Kell, hogy legyen egy B-terv.


Könnyen kerülhetsz ilyen helyzetbe. Szerintem mindenképpen kellene tanulnod vagy dolgoznod, ilyen esetben meg tudj állni a saját lábadon.

2014. ápr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
Vki végig olvasta...? Pedig a hosszuakat elszoktam de ez már nekem is sok... bocs.
2014. ápr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
94%

Te magad is tudod, hogy ez nincs így egészen rendben, máskülönben nem írtad volna ki a kérdést.

Nekem nagyon szomorúak lennének a szüleim, ha kitartottja lennék valakinek. Ők is gürcöltek egész életükben, rám ez pont ellentétes hatással volt, mint rád, én egyáltalán nem vágyom luxusra. Engem a pénz nem tud boldogítani, hiába veszek 3 új táskát, ha hazaérve nincs kihez hozzábújnom. Számomra az érzelmek nagyon fontosak.

2014. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
95%

Ez egyszóval,de leirom részletesen is.

SZ.Á.N.A.L.M.A.S.

Te egy pénzéhes ribi vagy,aki lenézi hogy másik güriznek,és megelégednek azzal a kis pénzzel ami van nekik,neked a milliókat kell szórni egy olyan pasinak aki nem tetszik de időnként odatartod a sgged és megdugatod magad,meg jól lepippantod az irodába ehhez aztán hatalmas nagy agy kell....,egyébként megsúgom neked hogy azok az emberek akik nem a VISA kártyát rángatják a boltokban mint te,hanem csak ahogy te mondtad havi 100-200e forintból élnek elárulom neked sokkal boldogabbak mint te valaha az életben is leszel,egyébként szüleided sajnálom hogy egy ilyen semmirekellő nő lettél ebben a világban,és biztos vagyok benne hogy normálisan neveltek,csak sok amerikai filmet néztél.Egyébként megsúgom neked ha 30-35évesen kezdesz majd olyan pasit keresni akinek nem csak a pénze kell akkor nagyon hamar felejtsd el,1 az hogy ezt elmeséled nekik hogy te miket csináltál a múltadban,már pedig ha tényleg szereted elfogod neki mesélni 10ből 10 elfog téged hajtani mint a nemkivánt magzatot,illetve 2,addigra már megszokod ezt a stilust hogy a VISA kártyát rángatod,a barátnőiddel shoppingoltok 10-100ezrekre,plázában kávézgattok,hétvégén mindig más dug meg,vagy fújat meg,ezt 1-2re nem fog megváltozni,és hidd el nagy a valószinüsége hogy nem fogsz magadnak normális palit találni,és életed végéig kertészkedhetsz a ház körül egyedül ,mert a boldogságot,szeretetet PÉNZÉRT NEM TUDOD MEGVENNI.Ezek fényében további szép napot...

2014. ápr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
71%
na és ha a végén ott maradsz pénz nélkül? mert nem irat rád semmit? és elhagy mert olyan kedve van??
2014. ápr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell hogy ráirasson bármit is.. nem olvastad?


"én rengeteg pénzt is teszek félre, amiről csak a szüleim tudnak. Konkrétan az apám kártyájára utalok mindig."


"Az egészet felújítottuk, kibővítettük, full megváltoztattunk mindent, amit én fizettem és észre sem vette a barátom, hogy több millió elment a kártyájáról... azóta se tudta meg, rá sem kérdezett."


Magyarán lop. Énrám biztos büszke lenne a családom, ha így élnék huszonévem eleitől 35-ig :D

2014. ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok és végig olvastam.


Nem tudom h mit gondoljak először is a férfiról:


Ha tényleg szeretne nem hinném h a munkájával foglalkozna ennyit, ez nagyon durván betegesen munkamániás vagy neki is ennyit jelentessz. Ha tisztázod vele h egyszer el fogsz menni és h az életed 30-on tuli dolgait nem vele képzeled el, és ebbe bele megy, akkor sztem nyugodtan utalgassal magadnak... Csak mert igy tenyleg CSAK kihasznalod, persze neki egyebkent se szamit 1-2 milla, de inkabb arrol van szo h 'mintha ribbi lennek es a penzeert szeretnem de ugyis otthagyom majd de addig kihasznalom es ellopom a penzet'.

Persze nem vagy az, mert vki ugy csinalja ezeket h fel se merul a kerdes h elvigyen egy csomot. Nalad felmerult a kerdes az elejen, de lattad h szabad az ut ezert szivod le a szamlajarol. De ugye meg is magyarazod magadnak h miert nem vagy ribii miert teheted meg ezeket miert csinalhatod mindezt. Gondolom nem tudja h az edesapad szamlajara kuldod a penzt, nem tudja h ott fogod hgyni par even belul, amikor elegge megszedted magad. Ha veletlenul tudja vagy megtudja es azt mondja oke folytasd csak, akkor en is azt mondom h meg is erdemli ha emberkent ennyit jelentessz neki...

De ugy h nem tudja h ott hagyod majd es h szoszerint lopod, igy necces, es igazabol csak kihasznalod (nem az embert, csak vele magyarazod magadnak) a helyzetet, tehat kapsz az alkalmon (h megragadhatsz vmit es azt meg is ragadod. Ez mind rendben van. De ez szamomra (lehet h csak nekem) erkolcsileg nem tennem meg h vki kedves velem es 'befogad' arra koltok amire akarok. Utana pedig amikor megunom csak siman lelepjek...


Gondolkozz el, vagy beszeld meg vele a jovobeni terveidet, ha beleegyezik akkor folytasd amit eddig es elvezd, + rendezd le magadban ezeket a dolgokat. Sok ember van aki egyes embereket kihasznal, es most ott kezdodik h a háta mogott tervezkedsz a tudta nelkul, a kerdes az h Te kozejuk tartozol-e vagy vallalod az elkepzeleseidet.. de mondom h ha belemegy akkor siman (en is) kihasznalnam, mert akkor tudom h Ő is ennyire tart...


Döntsd el magadban h hol kezdodik az átverés és a 'helyzet'megragadasa.


(Sokak szerint a gyilkolas nem bűn, hanem megbuntetik a masik testét, vki szerint pedig elitelendo. Vki szereti a csokit vki nem. Nem vagyunk egyformak... :) )


Sok Sikert!!! :DDD

2014. ápr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
köszi #8as:D ez valahogy mindenki figyelmét elkerülte hogy nekem van tartalékom, bőven... hát lopok vagy sem, nem mindegy hogy azt mondom hetente cseréltetem a birtok gyeptégláit vagy h lenyúlok egy kicsit? higyjétek el, tönkre nem fog menni a barátom, ha holnap vennék még 5 villát akkor se lenne semmi baja.... túl sok pénze van már, ezért is ezzel "szórakozik", hogy engem eltart. azt mondta hogy egy gyönyörű nőre vágyik, akit kényeztethet. hát mondom oké, benne vagyok:D
2014. ápr. 3. 01:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!