Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a nőknél?

Figyelt kérdés
ha egy nő a szakítás után pár héttel azt írja,nem tudom mit akarok,és nem tudom mit érzek irántad. tényleg így van,vagy csak nem meri megmondani az igazat?
2014. ápr. 3. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy nem tudja veled akar e lenni. Lehet hogy csak bizonytalan mondjuk hogy szakítottatok?
2014. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dacol az érzéseivel, erre nem kell adni ez van. El kell felejteni.
2014. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem egy futó kaland volt, össze lehet zavarodva. Nem tudja, mit érez, idő kell neki.
2014. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt,vagy voltunk. azt írja,hogy már nincs te és én. felejtsem el,meg keressek egy normálisabb lányt. sok volt a vita,és ebből lett elege.
2014. ápr. 3. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad már minden nő ilyen,arra sem képesek hogy öszinték legyenek! Ennyit érnek pfff
2014. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az exemmel. Meguntam ezt a se veled-se nélküled életét és egyik napról a másikra lezártam. Ő még kajtatott utánam kb. másfél hónapig, de engem már nem érdekelt. Hidd el, így a legkönnyebb, gyorsan lezárni az ilyet.
2014. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja,nektek biztos könnyebb nőknek. és még a pasik a szemetek.. nem egy ruha vagyok,vagy cipő,hogy már nincs rám szüksége. együtt töltöttük a karácsonyt,a szilvesztert,itt aludt nálunk,családom is megszerette. de az elmúlt hetekben amit csinál velem az szemétség. próbáltam helyre hozni,elmentem hozzá mert messzebb lakik. de nem hatja meg,akkor mi volt az a sok ígéret? meg hogy neki már nem kell senki rajtam kívül.
2014. ápr. 3. 10:46
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 10:46


Ez azért van mert a nők kihasználják hogy 1 nőre kb 50 pasi jut mig egy pasira kb 1 nő sem..És tettszik nekik hogy eldobható rongynak nézhetik a pasikat..Persze ezt sosem vallanák be,itt kezdödik az öszintesség..HOPPÁ

2014. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!