Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy barát barátom csak akkor vall szerelmet nekem, amikor már foglalt vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom (csak barát), akivel tök jól kijövünk, elég régóta is ismerjük egymást. Én ezelőtt elég hosszú kapcsolatban voltam, neki csak futó kalandjai voltak. Már elég régóta szingli vagyok (kb. 1 éve), mostanában sokat összejártunk, közös programokat szerveztünk, de barátságon kívül nem érzek iránta semmit, nem is léptünk ki a barátság keretei közül. Még jó pár évvel ezelőtt tetszett, de aztán máshogy alakult. Most egy másik sráccal találkozgatom, erre most vall szerelmet, amikor már megint nincs esélye. Ezt eljátszotta már az előző kapcsolatom kezdetekor is. Ilyenkor mi van???
2014. ápr. 3. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2014. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátságon kívül mást nem érzel iránta, akkor ez miért foglalkoztat?
2014. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos ilyesmi megesik az életben. Döntened viszont Neked kell. Egyébként ha tényleg nem érdekelne a srác, fel sem tetted volna ezt a kérdést, helyette lezárod magadban az egész sztorit azzal, hogy esélytelen.
2014. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tényleg nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani. Csak tulajdonképpen volt majdnem egy éve arra, hogy kezdeményezzen, és mégsem tette meg, miért mostra időzítette?
2014. ápr. 3. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Azért ilyenkor, mert felerősödnek az érzelmei, mikor látja, hogy elveszíthet. Legalábbis ha nem ez az első ilyen eset, akkor erre tudok gondolni.
2014. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!