Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényemről kiderült hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemről kiderült hogy házas, nekem azt mondta üzleti útra ment, közbe Budapestre ment a nővel, mit csináljak? Bosszú ötletek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje sejtettem, hogy megcsal, de mindig kimagyarázta, hogy az a nő örült, meg már előttem egy évvel szakítottak csak még szerelmes belé a csaj. tegnap elvileg üzleti útra utazott, de amit mondott, oda nem is ment gép, pedig azt mondta közvetlen járat. azt is mondta késik a gépe és csak éjfél után indul. na megnéztem, egy gép volt késve indulva este, de az is tel avivba, illetve ami tel avivból jött. ez a bizonyos nő tel avivban lakik. elég ideges lettem, barátnőm megkértem menjen ki a reptérre és hát igen a nőt várta.

nem akarok simán szakítani, bosszút akarok, annyira feldúlt vagyok. arra is gondoltam, hogy azt mondom terhes vagyok, csak hogy mit szól hozzá. ötletek?

nem értem, ha van felesége, akkor mi a f..nak jegyzett el, mert ez így nem sima megcsalás szerintem.


2014. ápr. 4. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt laktok, akkor egy szó nélkül pakold ki a cuccait, és ne engedd be a házba.

A terhességes az nagyon szánalmas bosszú, sőt, maga a bosszú is gáz, csak magadat járatnád le.

Pakold ki egy szó nélkül, nagyobb szégyen lesz így neki.

2014. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát a vőlegényed jó nagy görény az biztos....de én ettől függetlenül nőként nem tudnék lesüllyedni a bosszú szintjére. Elhiszem hogy most nagyon rossz és fáj, de te ne légy olyan mint ő, különb nő vagy te annál hogy az ő szinvonalára süllyedj. Vissza fogja ő még ezt kapni hidd el. De te tudod....ez csak az én vélemémyem. Volt már hasonló a környezetemben és akkor is lebeszéltem a hölgyet a bosszuról, és utólag megköszönte mert nem tudott volna nyugodt szívvel a tükörbe nézni ha megteszi. :)
2014. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A cuccait az ablakon szórnám ki az utcára... kaparja össze. :P Azt menjen ahova akar. De ha közös a ház, akkor nem teheted ki jogilag.
2014. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De miből következtetsz rá, hogy házas?
2014. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyik este kicsalod nyilvános helyre, pl parkban. Ott ráveszed a szexre, ki is kötöd és otthagyod, ruháit elviszed. :)

De akár símán szakíthatsz is.

2014. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bosszú??? Összeilletek! :)
2014. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

tudom nem szép dolog a bosszú de annyira mérges vagyok rá. az én lakásomban élünk, igazából kidobni se akarom a cuccait, hanem elégetni mindent a szeme láttára, 'véletlen' a pénzét is amit nálam tart. de gondolom azért feljelenthetne meg ennyire beteg nem vagyok :D bár a hímvesszőjét lenyisszantanám :D

onnan tudom, hogy házas, mert a nőnek az van kint facebookján, szóval gondolom, ha igazából nem őrült (mivel igazából együtt vannak), akkor nem hiszem, hogy kamu házasságot kirakna. de az már csak hab a tortán, hogy nős, nekem már a megcsalás is túllépte a határt.

2014. ápr. 4. 14:19
 8/15 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú, ami nem is szánalmas, és végső soron ha belegondolsz, még segítesz is vele egy másik sorstársadnak, az az, ha valami módon elárulod a feleségének, hogy a férjének menyasszonya van.
2014. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

és az milyen, ha mire hazajön az 'üzleti útról', azt mondom, hogy találkoztam valakivel, és kedvelem, úgyhogy ennyi és költözzön el.

elképzelhetetlenül rossz érzés ilyen megalázó helyzetben lenni.

2014. ápr. 4. 15:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bosszút akarsz, akkor amíg zuhanyzik, kidobálod az összes holmiját az utcára úgy, hogy ne tudjon felmenni semmit.

Közlöd vele, hogy viszlát, mehet amerre lát.

A feleségének meg mond el, hogy megcsalja.

2014. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!