Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmre nyomul egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misi0023 kérdése:

A barátnőmre nyomul egy pasi, mit tegyek a féltékenységemmel?

Figyelt kérdés
Egy-két hete a párom megismerkedett egy pasival a munkahelyen (a faszi csak ideiglenesen van ott). Élőben nem nyomul, viszonylag normális, de facebookon folyamatosan nyomatja neki a szépet. Pedig először azzal inditott, hogy látja, hogy barátom van és ezt tiszteletben tartja, csak ismerkedne... Na most én megértem a párom, mert amióta együtt vagyunk, szinte mindenkivel megszakitottuk, akaratlanul is, a kapcsolatot, és elhiszem, hogy jól esik neki. De engem nagyon zavar és akármikor szóváteszem neki, hogy koptassa le ő felhúzza magát, hogy csak beszélget vele és nem viszonozza neki ezt a fajta szimpátiát (ez igaz is). Mégis mit tegyek, mert engem nagyon bosszant de megfojtani sem akarom a féltékenységemmel?
2014. ápr. 4. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszélgess el a pasival.
2014. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki normálisan?!
2014. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti kiütném a pali fogait. :D
2014. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szard le ha szeret úgyse csinál semmit. Ha meg nem akkor legalább kiderült hamarabb. Megtanultam h a féltékenykedés csak szart hoz, saját tapasztalat nem érdemes..
2014. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát abból lehet, hogy balhé lenne ha megkeresném a faszit.. sajnos köztem és a barátnőm közt. Mert ugye megfojtom ezzel... Sajnos nagyon ritkán lehet normálisan beszélni a barátnőmnek erről mert sokszor fáradt és ingerlékeny, és kicsit sokszor felhoztam a témát és elege van belőle...

A faszi viszont nagyon idegesit. Ha normális dolgokat irna nem lenne bajom ezzel. De folyamatosan megy ez a puhatolódzás. "rég nem keltette fel egy lány sem ennyire az érdeklődésemet...". Azt sem akarom, hogy a féltékenységem ölje meg a kapcsolatom :S

2014. ápr. 4. 14:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen ezzel én is tisztában vagyok. Csak kicsit görcsöl ezen akaratlanul is. A másik meg az, hogy bánt a barátnőm enyhén támadó reakciója a féltékenységemre. Pedig ha a faszi normális lenne akkor semmi bajom nem lenne...
2014. ápr. 4. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:

3as, ez nem vezet semmi jóra, csak a bíróságra.

Amúgy meg, ha a barátnőd nem akar tőle semmit, akkor a pasi ha megszakad se fog tudni tőle semmit kapni. Ha a csajod akarja, te nem tudod meggátolni benne.

Így csak várd ki a végét és legyél türelmes.

Ha bízol a barátnődben, akkor ez nem lesz nehéz.

2014. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Így dobni fog téged. Ne foglalkozz vele. Inkább semmit ne csinálj. Tervezz valami romantikus programot hátha örülni fog neki a barátnőd. Dobd fel a hangulatot és ne lehangold. Féltékenységet felejtsd el.
2014. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogosan vagy féltékeny. Mert az egy dolog,hogy szeretne új ismeretségeket kötni a barátnőd,de azt neki is érzékelnie kellene,hogy ez sok. Neki kéne lepattintania a pasit. Azt is elhiszem,hogy tetszik neki,hogy egy másik faszi is csapja neki a szelet,de nehogymár te legyél a bunkó,mert neked ez túlzás.

Nekem is volt ilyennel problémám egy korábbi kapcsolatomban,csak ott meg a pasim volt az,aki körülvette magát ilyen udvari bolondokkal,akik dicsérgették össze-vissza,meg kikezdtek vele. Sokadik elbeszélgetés,kérés,hiszti után gondoltam egyet,mondom no problemo szívem,meglátjuk,ellenkező esetben te mit szólsz. Mert nekem is próbálták csapni a szelet,csak én rövid úton közöltem velük,hogy nekem párkapcsolatom van,ezt ne csinálják. Aki ezt nem értette meg,lepattintottam. Na de miután partner voltam az ilyen flörtökben,azaz nem utasítottam el mereven az ilyen beszélgetéseket,volt ám hiszti,balhé,amit csak akartok! De aztán rámutattam,hogy naugye,hogy sz.r érzés,rögtön leépítette őket.

2014. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) Nálunk olyan volt, és ez az ami nagyon fáj, hogy egy kedves lány ismerősöm, amikor már kapcsolatban voltam, beismerte, hogy kedvel. Kicsit bunkó módon meg is szakitottam vele a kapcsolatot. Rá fél évre megtudta a barátnőm és nagy hiszti árán kitöröltette az ismerőseim közül. De ha ezt felhozom neki, akkor csak azzal jön, hogy azóta mér megváltozott és nem olyan féltékeny mint régebben... Én meg most vagyok az és régen nem voltam.
2014. ápr. 4. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!