Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
21 évesen, azt érzem, hogy idős vagyok és lemaradtam mindenről.2 éve költöztem el otthonról de mostanában,nagyon szeretnék haza menni. Anyuék is nagyon hiányoznak és sajnos, messze laknak. A párommal élek (munka miatt költöztünk), szeretem őt, de úgy érzem ez nekem már kevés. Ilyen kettős érzelem van benne, mert azt érzem, hogy vége a fiatalságomnak ugyanakkor mégis szeretnék haza menni, hogy minden olyan legyen mint régen. Mi lehet erre szerintetek a megoldás? Hogyan tisztázzam ezt magamban? Köszönöm előre is.
2014. ápr. 4. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen nagy változás történt az életedben. beszélj anyudékkal minden nap telefonon legalább vagy valami. mond el mi történt veled aznap és hogy hiányoznak de attól jól érzed magad. nyugtasd megőket is mert biztos nekik is nagyon hiányzol és ne aggódjanak. lassan meg fogod szokni az egészet de adj időt magadnak. a párkapcsolatodra sajnos nem biztos hogy tudok tanácsot adni, nincs benne tapassztalatom :(. abba lehet hogy bele kéne vinni kis változatosságot stb. ha tudtuk menjetek el valahova "nyaralni" kicsit. járjatok el szórakozni(ami számotokra szórakozás. hegymászás, strand (ha még nincs nyitva termál ha van) gokartozás vagy hasonló amit szeretnétek és tudtok csinálni) és hátha jobban fogod érezni magad. remélem segítettem valamit!
2014. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasznos volt,köszönöm :)Úgy értem, hogy nem úgy kevés nekem a párom mint ember, hanem itt csak ő van nekem és hiányolom a családom. Mindennap beszélek velük telefonon, de valahogy vágyom haza :S
2014. ápr. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!